هدر اصلی
1395/11/02 15:02:01
سرویس دیگر رسانه‌ها
امیر شجاعان:

برگزاری انتخابات شوراهای اسلامی به صورت تمام الکترونیکی در حوزه اجرا نهایی شد/ رایزنی با شورای نگهبان ادامه دارد

رییس کمیته فناوری اطلاعات ستاد انتخابات کشور از نهایی شدن برگزاری انتخابات شوراهای اسلامی به صورت تمام الکترونیکی در بخش اجرا خبر داد و گفت: با شورای نگهبان همچنان درباره برگزاری انتخابات ریاست جمهوری به صورت تمام الکترونیکی رایزنی ها ادامه دارد.
برگزاری انتخابات شوراهای اسلامی به صورت تمام الکترونیکی در حوزه اجرا نهایی شد/ رایزنی با شورای نگهبان ادامه دارد رییس کمیته فناوری اطلاعات ستاد انتخابات کشور از نهایی شدن برگزاری انتخابات شوراهای اسلامی به صورت تمام الکترونیکی در بخش اجرا خبر داد و گفت: با شورای نگهبان همچنان درباره برگزاری انتخابات ریاست جمهوری به صورت تمام الکترونیکی رایزنی ها ادامه دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/201602102723610191.jpg برگزاری,انتخابات,شوراهای,اسلامی,به,صورت,تمام,الکترونیکی,در,حوزه,اجرا,نهایی,شد/,رایزنی,با,شورای,نگهبان,ادامه,دارد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، امیر شجاعان افزود: برگزاری انتخابات تمام الکترونیکی به لحاظ اجرا با هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی نهایی شده است و تمایل دارند انتخابات به صورت تمام الکترونیکی اجرا شود که به زودی به موضوع تعیین محل های اجرا ورود پیدا می کنیم.

وی تصریح کرد: در خصوص برگزاری انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری به صورت تمام الکترونیکی جلسات ما با شورای نگهبان ادامه دارد که امیدواریم بتوانیم مکان های اجرا را مشخص کنیم.

رییس کمیته فناوری اطلاعات ستاد انتخابات کشور گفت: شورای نگهبان از باب حصول اطمینان یکسری مدارک مورد نیاز و گواهینامه در خصوص برگزاری انتخابات تمام الکترونیک خواسته است که این مدارک را در اختیار آنان قرار داده ایم که در حال بررسی آن هستند.

شجاعان ادامه داد: وزارت کشور آمادگی کامل را برای برگزاری تمامی فرایندهای انتخابات سال آینده در 10 هزار شعبه اخذ رای به صورت تمام الکترونیکی دارد.

به گزارش ایرنا، انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری همزمان با انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و نخستین میان دوره ای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی 29 اردیبهشت ماه سال آینده در سراسر کشور برگزار می شود.

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet