هدر اصلی
1395/11/02 13:41:44
سرویس اقتصادی
موسوی خبر داد:

آب و برق اطراف ساختمان پلاسکو طبق نظر ستاد مدیریت بحران قطع و وصل می شود

نماینده مردم تهران در مجلس، با بیان اینکه زیرساخت های آب، برق و مخابرات برخی نواحی اطراف مجتمع پلاسکو قطع است، گفت: بنابر نظر مدیریت بحران در صورت لزوم آب و برق منطقه قطع و وصل می شود.
آب و برق اطراف ساختمان پلاسکو طبق نظر ستاد مدیریت بحران قطع و وصل می شود نماینده مردم تهران در مجلس، با بیان اینکه زیرساخت های آب، برق و مخابرات برخی نواحی اطراف مجتمع پلاسکو قطع است، گفت: بنابر نظر مدیریت بحران در صورت لزوم آب و برق منطقه قطع و وصل می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201608107773215963.jpg آب,و,برق,اطراف,ساختمان,پلاسکو,طبق,نظر,ستاد,مدیریت,بحران,قطع,و,وصل,می,شود Icana

سید فرید موسوی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به حادثه آتش سوزی مجتمع پلاسکو تهران، گفت:زیرساخت های آب، برق و مخابرات برخی نواحی اطراف مجتمع پلاسکو قطع است و بنابر نظر مدیریت بحران در صورت لزوم قطع و وصل می شود.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه نیروهای مختلف برای مدیریت بحران در مجتمع پلاسکو تلاش می کنند، افزود:دستگاه ها و نیروهای مختلف از جمله نیروی انتظامی و ارتش برای خدمان رسانی در منطقه حضور دارند و مردم نیز باید فضاء را برای خدمت رسانی نیروهای امدادی فراهم کنند.

تمام دغدغه مسئولان آواربرداری مجتمع و نجات احتمالی زیرآوارماندگان است

موسوی با اشاره به اینکه مجمع نمایندگان استان تهران فردا نشست فوق العاده ای برگزار می کند، ادامه داد:مجمع نمایندگان بیانیه ای در خصوص حادثه مجتمع پلاسکو بیانیه ای صادر کرده است و نمایندگان استان تهران از آتشنشنانان بستری در بیمارستان عیادت کرده اند و از نزدیک در جریان امداد رسانی قرار گرفته اند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، ضمن تقدیر و تشکر از تمامی نیروهای امدادی و ستاد مدیریت بحران در حادثه مجتمع پلاسکو، تصریح کرد: در حال حاضر تمام دغدغه مسئولان و نیروهای امدادی آواربرداری مجتمع و نجات احتمالی زیرآوارماندگان است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet