هدر اصلی
1395/11/02 15:16:37
سرویس دیگر رسانه‌ها
آیت الله مکارم شیرازی:

مسئولان به فکر جبران خسارت حادثه دیدگان ساختمان پلاسکو باشند

آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید با ابراز همدری و تسلیت به خانواده های بازماندگان حادثه ساختمان پلاسکو در تهران گفت: مسئولان علاوه بر این که ابراز همدردی می کنند، باید به فکر جبران خسارات حادثه دیدگان نیز باشند.
مسئولان به فکر جبران خسارت حادثه دیدگان ساختمان پلاسکو باشند آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید با ابراز همدری و تسلیت به خانواده های بازماندگان حادثه ساختمان پلاسکو در تهران گفت: مسئولان علاوه بر این که ابراز همدردی می کنند، باید به فکر جبران خسارات حادثه دیدگان نیز باشند. https://cdn.icana.ir/d/019/96359.jpg مسئولان,به,فکر,جبران,خسارت,حادثه,دیدگان,ساختمان,پلاسکو,باشند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت  از مرکز خبر حوزه، وی روز شنبه در آغاز درس خارج فقه خود در مسجد اعظم قم، با ابراز تاسف از وقوع حادثه هولناک آتش سوزی و فرو ریختن ساختمان تجاری پلاسکو در تهران، اظهار داشت: در این اتفاق شماری از آتش نشانان عزیز و جان بر کف جان خود را از دست داده اند؛ عده ای نیز مصدوم شده اند و سرمایه های زیادی از بین رفته است.

وی افزود: به همه عزیزانی که در این راه صدمه دیده اند از جمله مجروحان و بازماندگان شهدا تسلیت می گوییم و دعا می کنیم خدای متعال مشکلات این عزیزان را حل کند.

وی از مسئولان خواست برای پیشگیری از وقوع حوادث احتمالی در ساختمان های مشابه تدابیری مناسب اندیشیده شود.

آیت الله مکارم شیرازی گفت: بی احتیاطی به هیچ وجه درست نیست، در این حادثه شنیده شد که کپسول های آتش نشانی مستقر در ساختمان خالی بوده است.

این مرجع تقلید اضافه کرد: بافت های فرسوده باید بازسازی و مکان هایی که قابل استفاده نیست تخریب شود، این حادثه در نوع خود کم سابقه و یا بی سابقه بود.

ساختمان پلاسکو تهران صبح پنجشنبه 30 دی ماه امسال دچار حادثه آتش سوزی شد و پس از ساعتی فروریخت و تعدادی از آتش نشانان در این حادثه به شهادت رسیدند.

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet