ایام محرم 1398
1388/03/11 11:21:04
سرویس کمیسیون ها

کاتوزیان: از برگزاری جلسه مشترک کمیسیون انرژی و رییس جمهور اطلاعی ندارم

**رییس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: از جلسه مشترک کمیسیون انرژی با رییس جمهور و مدیران نفتی اطلاعی ندارم.

"حمید رضا کاتوزیان" در گفتگو با خبرنگار خانه ملت، در واکنش به خبر یکی از خبرگزاری‌ها مبنی بر برگزاری نشست‌های مشترک کمیسیون انرژی مجلس با رئیس جمهوری و مدیران صنعت نفت به منظور افزایش سهم اعتباری پروژه‌های توسعه‌ای نفت تصریح کرد: صحبت‌هایی مبنی بر اینکه کمک‌هایی از سوی کمیسیون انرژی در خصوص پروژهای نفتی صورت گیرد مطرح بود اما در خصوص تشکیل این جلسات صحبتی به میان نیامده است.

رییس کمیسیون انرژی مجلس  خاطرنشان کرد: یکی از اهداف مهم این کمیسیون کمک به توسعه صنعت نفت و پتروشیمی می‌باشد و باتوجه به این مسئله حدود هشت ماه است که از رییس جمهور تقاضای ملاقات کرده‌ام که وقت نداده‌اند.

کاتوزیان همچنین اظهار داشت: بارها از رحیمی معاون پارلمانی و آقای شیخ‌الاسلام مسئول ملاقات‌های آقای احمدی‌نژاد  تقاضای ملاقات با رییس جمهور داشته‌ام تا در خصوص مسائل آب، برق، پتروشیمی و مباحث مربوط جلسه‌ داشته باشیم اما متاسفانه کمترین توجهی را نداشته‌اند.

رییس کمیسیون انرژی از اخبار منتشر شده در برخی از سایت‌ها‌ مبنی بر برگزاری نشست‌های مشترک کمیسیون انرژی مجلس با رئیس جمهوری و مدیران صنعت نفت اظهار تعجب کرد و گفت: من به عنوان رییس کمیسیون انرژی از این مسئله بی‌اطلاع هستم و به نظر می‌رسد چنین اخباری باتوجه به فصل انتخابات جزو کارهای تبلیغاتی ‌باشد.

روز گذشته در یکی از خبرگزاری‌ها اعلام شده بود: کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در نظر دارد سلسله نشست‌هایی را با رئیس جمهوری و برخی از مدیران صنعت نفت کشور برگزار کند تا از این طریق راهکارهایی برای تأمین اعتبار لازم در اجرای پروژه‌های صنعت نفت بیابد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet