هدر اصلی
1395/11/02 16:38:32
سرویس دیگر رسانه‌ها
دامادی خبر داد:

ایجاد 6 هزار فرصت شغلی در مازندران توسط بنیاد برکت

نماینده‌ مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی از ایجاد ۶ هزار فرصت شغلی در مازندران در نتیجه‌ اقدامات بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) خبر داد.
ایجاد 6 هزار فرصت شغلی در مازندران توسط بنیاد برکت نماینده‌ مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی از ایجاد 6 هزار فرصت شغلی در مازندران در نتیجه‌ اقدامات بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201612104891786508.jpg ایجاد,6,هزار,فرصت,شغلی,در,مازندران,توسط,بنیاد,برکت Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمد دامادی با اشاره به ساخت مدارس و توسعه‌ فضاهای آموزشی در استان مازندران توسط بنیاد برکت، گفت: نهضت مدرسه‌سازی این بنیاد در مازندران بی‌مثال است.

نماینده‌ ساری و میاندرود هم‌چنین درباره‌ اقدامات بنیاد برکت در حوزه‌ انتخابیه‌اش گفت: تاکنون بنیاد برکت پیشنهاداتی در رابطه با مدرسه‌سازی در این منطقه داده است و ضمناً ساخت یک درمانگاه مجهز را نیز در دستور کار خود دارد.

وی با تأکید بر اینکه کاهش محرومیت و افزایش تولید، اشتغال‌زایی، کارآفرینی و رونق کسب و کار از نتایج زحمات و سرمایه‌گذاری بنیاد برکت در استان مازندران است، بیان کرد: رویکرد بنیاد برکت در استان توسعه‌محور همراه با پیشرفت و آبادانی است و تاکنون چندین طرح اقتصادی، مدرسه و مسجد توسط این بنیاد به بهره‌برداری رسیده است.

دامادی با اشاره به اقدامات بنیاد برکت در بیمه‌ روستایی و تلاش برای توسعه‌ بهداشت در استان، گفت: حتی در بحث طوفان و آسیب‌هایی که به کشاورزان و دامداران و روستایی‌ها وارد شد، بنیاد برکت به‌طور کامل و سریع افراد بیمه شده را تحت پوشش قرار داد و خسارت‌دیدگان را مورد حمایت قرار داد.

دامادی با بیان این‌که بنیاد برکت در استان مازندران منشأ خیر و برکت، ایجاد اشتغال و کاهش محرومیت شده است، گفت: مردم مناطق محروم استان قدردان خدمات بنیاد برکت هستند، چرا که با اقدامات زیربنایی انجام شده، روند پیشرفت طرح‌ها و پروژه‌های استان شتاب بیش‌تری گرفته است.

دامادی با اشاره به این‌که با برنامه‌ریزی و مدیریت بنیاد جهادی برکت بیش از 6 هزار فرصت شغلی در استان ایجاد شده و سرمایه‌گذاری بسیار خوبی در امور توانمندسازی اقتصادی و امور زیربنایی انجام شده است، بیان کرد: ساخت بیش از 10 باب مدرسه در روستاهای شهرهای مختلف این استان نیز گواه خدمات بی نظیر و جهادی این سربازان کشور است.

به گزارش ایسنا، این عضو کمیسیون عمران مجلس دهم در پایان از مسئولان بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) خواست که با استفاده از نظرات و مشورت‌های نمایندگان استان و شهرهای محروم، فعالیت‌های محرومیت‌زدایی را تسریع بیش‌تری ببخشند.

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet