هدر موبایل
1395/11/04 09:04:30
سرویس سیاسی
بیگلری:

تجمیع هیئت‌های اجرائی انتخابات به بهانه کاهش هزینه‌ها، اقدام مناسبی نیست

نماینده مردم سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی گفت: تجمیع هیئت‌های اجرائی کار درستی نیست، نه تنها صرفه جویی نمی شود با این اقدام، بلکه ممکن است مشکلاتی را نیز به دنبال داشته باشد.
تجمیع هیئت‌های اجرائی انتخابات به بهانه کاهش هزینه‌ها، اقدام مناسبی نیست نماینده مردم سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی گفت: تجمیع هیئت‌های اجرائی کار درستی نیست، نه تنها صرفه جویی نمی شود با این اقدام، بلکه ممکن است مشکلاتی را نیز به دنبال داشته باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/201611101065415857.jpg تجمیع,هیئت‌های,اجرائی,انتخابات,به,بهانه,کاهش,هزینه‌ها،,اقدام,مناسبی,نیست Icana

محسن بیگلری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در ارزیابی از احتمال تجمیع هیئت های اجرائی انتخابات ریاست جمهوری و شوراها، اظهار داشت: موضوع انتخابات حساس، پیچیده و مهم است همچنین، صرفه جویی آنچنانی با تجمیع هیئت های اجرائی انتخابات رخ نمی‌دهد.

نماینده مردم سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: با این وضعیت تجمیع هیئت‌های اجرائی کار درستی نیست و نه تنها صرفه جویی نشده بلکه ممکن است مشکلاتی را نیز به دنبال داشته باشد.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی ادامه داد: انتخابات شوراها و ریاست جمهوری مسائل خاص خود را دارد و نمی توان با تجمیع هیئت های اجرائی دو انتخابات سال آینده، نتایج خوبی را به دست آورد.

بیگلری متذکر شد: در انتخابات ریاست جمهوری، هیئت اجرائی دخالتی در تایید یا رد انتخابات ندارد بلکه تنها انتخابات را برگزار می کند.

وی افزود: در انتخابات شوراها هیئت های نظارت باید نسبت به تایید یا رد صلاحیت کاندیداها تصمیم گیری کنند و با این شرایط تجمیع هیئت های اجرائی اقدام مناسبی نیست./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet