هدر موبایل
1395/11/02 16:46:08
سرویس اقتصادی
اکبری مطرح کرد:

ایجاد جو روانی برای گرانی گوشت ممنوع / دولت بازار شب عید را مدیریت کند

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی گفت: عده ای سودجو با فرصت طلبی از شرایط طبیعی دام به گرانی گوشت دامن می زنند.
ایجاد جو روانی برای گرانی گوشت ممنوع / دولت بازار شب عید را مدیریت کند عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی گفت: عده ای سودجو با فرصت طلبی از شرایط طبیعی دام به گرانی گوشت دامن می زنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201606109791653479.jpg ایجاد,جو,روانی,برای,گرانی,گوشت,ممنوع,/,دولت,بازار,شب,عید,را,مدیریت,کند Icana

علی اکبری در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،با اشاره به افزایش قیمت گوشت قرمز در بازار گفت: ممکن است موضوع گران شدن گوشت قرمز، فضای روانی بازار باشد و عده ای سودجو از این موقعیت سوء استفاده کرده و با فرصت طلبی از شرایط طبیعی دام به گرانی گوشت دامن می زنند.

نماینده مردم شیراز درمجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: دلیل دیگر این گرانی نیز به وضعیت طبیعی دام بر می گردد چراکه در حال حاضر دام عشایرعرضه نمی شود و فصل زایش و پلوار بندی آن هاست اما تا دو سه ماه آینده که دام عشایر وارد بازار شود تاثیر خود را بر قیمت ها در بازار خواهد گذاشت.

وی تصریح کرد: به دولت درباره برخورد با کسانی که بدنبال ایجاد جو روانی در بازارهستند تذکرات لازم داده شده که امیدواریم شاهد تصمیم مقتضی در این خصوص باشیم تا قیمت گوشت قرمز به قیمت واقعی خود برگردد.

اکبری افزود: بالا رفتن قیمت ها بستگی به نوع نظارت و تنظیم بازار دارد که از سوی متولیان تنظیم بازار باید صورت گیرد.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: دولت می تواند همچون سال های گذشته و در ایام خاصی همچون شب عید بازار را مدیریت و کنترل کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet