پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1388/03/11 09:15:00
سرویس سیاسی
دو دهه با رهبری انقلاب -2

حسینیان: رهبری توطئه‌های علیه نظام را به فرصت تبدیل کرد

**"روح‌الله حسینیان" گفت: رهبری‌های داهیانه حضرت آیت ا... خامنه‌ای توطئه‌های علیه نظام جمهوری اسلامی را به فرصتی برای تداوم و حفظ انقلاب اسلامی مبدل نمود.

نماینده تهران، ری شمیرانات و اسلامشهر در گفتگو با خبرنگار خانه ملت، تداوم رهبری و خط امام خمینی (ره) و حفظ انقلاب اسلامی را از جمله مهمترین دستاوردهای رهبری آیت ا.. خامنه‌ای در بیست سال گذشته دانست و خاطر نشان کرد: فراموش نکرده‌ایم که همه رسانه‌های ابرقدرت‌ها، انقلاب را وابسته به شخص امام(ره) عنوان می‌کردند و همه امیدشان این بود که با رحلت ایشان، انقلاب از هم فروبپاشد.

وی ادامه داد: اما همه آنها شاهد بودند، رهبری‌های فرزانه آیت ا.. خامنه‌ای نه تنها مانع از فروپاشی انقلاب شد بلکه در حفظ، منسجم و قدرتمند‌تر شدن انقلاب نقش اساسی ایفا کرد.

رییس کمیسیون سیاست داخلی و امور شوراها از هدایت کشور در مقاطعی که انقلاب با بحران‌هایی مواجه شد به عنوان دیگر دستاوردهای رهبری آیت‌ا... خامنه‌ای یاد کرد و اظهار داشت: با روی کارآمدن جریان اصلاح طلبی، فضای سنگینی علیه ارزش‌های انقلاب بوجود آمد و برخی سعی داشتند انقلاب را از درون تهی کنند و با یک انقلاب مخملی، نظام را متلاشی کنند، اما در این میان شاهد بودیم که رهبری‌های صحیح و مواضع دقیق آیت ا... خامنه‌ای نه تنها این توطئه‌ها را خنثی کرد، بلکه آنها را به فرصتی برای تداوم و حفظ انقلاب اسلامی مبدل نمود.

حسینیان، حفظ جایگاه ایران به عنوان امید جهان اسلام و مستضعفان را یکی دیگر از دستاوردهای رهبری آیت ا... خامنه‌ای ذکر کرد و یادآور شد: تبدیل ایران به عنوان یک قطب در مقابل آمریکای جهان‌خوار و ایستادگی در مقابل همه تحریم‌ها یکی از نتایج رهبری ایشان است و ما امروز شاهدیم که حتی غرب نیز معتقد است بین ایران انقلابی مذهب محور با منافع ابرقدرتی آمریکا یک جنگ سرد حاکم است.

نماینده تهران، دفاع از حقوق علمی ایران را یکی دیگر از دستاوردهای رهبری آیت ا... خامنه‌ای دانست و تصریح کرد: زمانی که جمهوری اسلامی ایران در تکنولوژی هسته‌ای پیشرفت بسزایی کرد، همه ابرقدرت‌ها تلاش کردند این دستاوردها را خنثی و حذف کنند اما ایران با پایداری و رهبری داهیانه مقام معظم رهبری توانست بر روی حقوق علمی خود ایستادگی کرده و ابرقدرت‌ها را وادار به عقب نشینی کند.

رییس کمیسیون سیاست داخلی و امور شوراها اظهار داشت: هدایت نیروهای مسلح به عنوان قدرتمند ترین نیروی دفاعی در منطقه از جمله دستاوردهای رهبری مقام معظم رهبری است و همه ما دیدیم به دلیل قدرتمندی نیروهای مسلح ایران، آمریکا هیچگاه نتوانست دست به اقدامات شیطنت آمیز بزند.

وی بازداشتن حکومت‌داران و زمامداران از اشرافیت را از دیگر دستاوردهای رهبری آیت ا... خامنه‌ای دانست و گفت: حکومت طوری است که افرادی که در رأس امور قرار می‌گیرند آهسته، آهسته احساس تمایز و برتری نسبت به مردم پیدا می‌کنند که این باعث فاصله بین حکومت و مردم می‌شود و متاسفانه در کشور ما نیز به مرور زمان حکومت داران ما به این سمت حرکت می‌کردند که با تلاش‌ها و تاکیدات مقام معظم رهبری، جلوی این انحراف گرفته شد و امروز مسئولان ما با ساده زیستی و همگونی با مردم فاصله حکومت را با اقشار ملت، از بین برده‌اند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet