هدر اصلی
1395/11/03 10:38:50
سرویس سیاسی
نقوی حسینی:

آخرین گزارش برجامی وزارت خارجه مفصل تر از موارد قبلی است/ تشریح چالش‌های پیش روی برجام در گزارش آخر

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: آخرین گزارش وزارت خارجه از اجرای برجام مفصل تر است و به چالش ها و موانع پیش روی توافق هسته ای نیز اشاره دارد.
آخرین گزارش برجامی وزارت خارجه مفصل تر از موارد قبلی است/ تشریح چالش‌های پیش روی برجام در گزارش آخر سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: آخرین گزارش وزارت خارجه از اجرای برجام مفصل تر است و به چالش ها و موانع پیش روی توافق هسته ای نیز اشاره دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606106142311221.jpg آخرین,گزارش,برجامی,وزارت,خارجه,مفصل,تر,از,موارد,قبلی,است/,تشریح,چالش‌های,پیش,روی,برجام,در,گزارش,آخر Icana

سیدحسین نقوی حسینی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به چهارمین گزارش وزارت امورخارجه در خصوص برجام اظهار داشت: وزارت امور خارجه متن چهارمین گزارش سه ماهه خود را منتشر کرده و به نسبت گزارش های قبل مفصل تر است.

نماینده مردم ورامین در مجلس دهم شورای اسلامی ادامه داد: این گزارش در سه بخش تهیه شده و به مسائل اساسی برجام پرداخته است.

این نماینده تاکید کرد: در گزارش سه ماه چهارم وزارت امور خارجه از برجام، دست آوردها و موفقیت ها ذکر شده و همچنین چالش ها و موانع در این گزارش آمده است.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: عمده ترین مانع اجرای برجام در این گزارش نقض عهد آمریکا، عهد شکنی و اخلال آمریکایی ها ذکر شده  به هر حال گزارش مفصلی نسبت به گزارش های قبلی است که بعد از اتمام تعطیلات مجلس، بررسی آن در دستور کار کمیسیون قرار می گیرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet