شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1395/11/03 11:21:43
سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده مردم پارس‌آباد و بیله‌سوار در مجلس:

وضعیت کشت و صنعت مغان باید سریع‌تر مشخص شود

نماینده مردم پارس‌آباد و بیله‌سوار در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به این‌که این شرکت زیان‌ده شده باید تعیین تکلیف شود، چون بلاتکلیف بودن این مجمعه عظیم حیف است.
وضعیت کشت و صنعت مغان باید سریع‌تر مشخص شود نماینده مردم پارس‌آباد و بیله‌سوار در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به این‌که این شرکت زیان‌ده شده باید تعیین تکلیف شود، چون بلاتکلیف بودن این مجمعه عظیم حیف است. https://cdn.icana.ir/d/019/201605106884256444.jpg وضعیت,کشت,و,صنعت,مغان,باید,سریع‌تر,مشخص,شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، «شکور پورحسین» در جمع خبرنگاران با بیان این مطلب گفت: هنور تکلیف کشت و صنعت و دامپروری مغان مشخص نشده در حالی که باید پس از سال‌ها همه بدانند که این شرکت قرار است به فروش برسد و یا به یک شرکت دانش‌بنیان تبدیل شده و جلوی زیان‌ده بودن آن گرفته شود.

نماینده مردم پارس‌آباد و بیله‌سوار در مجلس در ادامه افزود: احداث بندر خشک در اصلاندوز با اتصال خط ریلی آذربایجان به کشورمان به همراه تصویب منطقه آزاد تجاری در مجلس می‌تواند تحول بنیادینی را برای استان اردبیل به همراه داشته باشد.

وی با بیان این‌که در مجلس و برای موضوع منطقه آزاد مخالفان و موافقان جدی وجود دارد که ضروری است در راستای سیاست اقتصاد مقاومتی این مناطق توسعه یابد، یادآور شد: مهار آب‌های مرزی و تدوین نظام بهره‌برداری اراضی پایاب سد خدآفرین که بخشی از این پروژه در دهه فجر افتتاح می‌شود خود زمینه اشتغال 20 هزار نفر را فراهم خواهد کرد.

به گزارش ایسنا، نماینده مردم پارس‌آباد و بیله‌سوار در مجلس شورای اسلامی ضرورت تدوین نظام بهره‌برداری مناسب از پروژه عظیم پایاب سد خدافرین را یادآور شد و افزود: در این زمینه باید به شکل منطقی و درست تصمیم‌گیری‌ها انجام شود.

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet