هدر موبایل
1395/11/04 09:00:50
سرویس اجتماعی
قاضی پور:

تخریب جنگل‌های سه هزار ساله/ اراضی جنگلی تخریب و شهرک صنعتی احداث می‌شود

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با هشدار نسبت به تغییر کاربری اراضی جنگلی و کشاورزی در شهر آمل و استان البرز خواستار ورود جدی وزیر جهاد کشاورزی به این موضوع شد.
تخریب جنگل‌های سه هزار ساله/ اراضی جنگلی تخریب و شهرک صنعتی احداث می‌شود عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با هشدار نسبت به تغییر کاربری اراضی جنگلی و کشاورزی در شهر آمل و استان البرز خواستار ورود جدی وزیر جهاد کشاورزی به این موضوع شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201608105209204645.jpg تخریب,جنگل‌های,سه,هزار,ساله/,اراضی,جنگلی,تخریب,و,شهرک,صنعتی,احداث,می‌شود Icana

نادر قاضی پور در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در رابطه با تذکر به وزیر جهاد کشاورزی به منظور جلوگیری از زمین خواری صنعتی، گفت: مدارک و مستنداتی به دست ما رسیده است مبنی بر اینکه برخی افراد سودجو در استان البرز و شهرستان آمل زمین های درجه یک کشاورزی و جنگل های سه هزار ساله را تخریب و اقدام به ساخت کارخانه و شهرک صنعتی کرده اند.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی، با هشدار نسبت به تغییر کاربری اراضی جنگلی و کشاورزی در شهرستان آمل و استان  البرز، با یادآوری تذکر خود به وزیر جهاد کشاورزی، افزود: در این رابطه اطلاعات  مورد نیاز در مورد زمین خواری های صنعتی صورت گرفته در شهرستان آمل و استان البرز را به سمع و حضور وزیر رساندیم و منتظر پیگیری این موضوع از جانب وی هستیم؛ انتظار می رود این موضوع هر چه سریع تر بررسی  و نتایج به ما ارائه شود.

این نماینده مردم در مجلس دهم،  با بیان اینکه تغییر کاربری اراضی کشاورزی اشتباهی جبران ناپذیر است، منفعت طلبی و سودجویی عده ای خاص را در بروز این معضل موثر دانست و ادامه داد: قوانین متقن و محکمی در رابطه با زمین خواری داریم و از وزیر جهاد کشاورزی انتظار داریم که با پیروی از این قوانین نسبت به برخورد با زمین خواران اقدام کند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، با انتقاد از اینکه جنگل جزو انفال است و نباید تحت تصرف عده ای سودجو درآید، افزود: مسئولان باید با اقدامات جهادی از تغییر کاربری زمین های کشاورزی جلوگیری کند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet