هدر اصلی
1395/11/03 11:51:32
سرویس دیگر رسانه‌ها
رئیس مرکز ملی فضایی ایران:

دستاورد پروژه‌های مشترک فضایی با دیگر کشورها به‌زودی محقق می‌شود

رئیس مرکز ملی فضایی ایران گفت: دستاوردها و نتایج پروژه‌‌های فضایی مشترک ایران با دیگر کشورها به‌زودی ارائه خواهد شد.
دستاورد پروژه‌های مشترک فضایی با دیگر کشورها به‌زودی محقق می‌شود رئیس مرکز ملی فضایی ایران گفت: دستاوردها و نتایج پروژه‌‌های فضایی مشترک ایران با دیگر کشورها به‌زودی ارائه خواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/57987.jpg دستاورد,پروژه‌های,مشترک,فضایی,با,دیگر,کشورها,به‌زودی,محقق,می‌شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ منوچهر منطقی درباره همکاری ایران با دیگر کشورها در حوزه فضایی اظهار کرد: همکاریهای بین‌المللی با دیگر کشورها را آغاز کرده‌ایم در حالیکه در گذشته این همکاری‌ها با دیگر کشورها وجود نداشته است.

وی افزود: امروز پروژه‌های مشترک و همکاری مشترک با دیگر کشورها در حال تعریف یا اجرا است که مردم به‌زودی شاهد دستاوردهای آن خواهند بود.

به گفته منطقی، وقتی دانش طراحی و ساخت یک محصول وجود داشته باشد به راحتی می‌توان خروجی‌های آن را تجاری‌سازی کرد که خوشبختانه این اتفاق در ایران نیز افتاده است.

به گزارش تسنیم، رئیس مرکز ملی فضایی ایران تصریح کرد: ایران در حوزه فضایی همکاری‌های مشترک خوبی با برخی کشورهای پیشرو در حوزه فضایی دارد که امیدواریم در کنار این همکاری‌ها بتوانیم فناوری‌های فضایی را از این کشورها اخذ کرده و به ایران بیاوریم.

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet