هدر اصلی
1395/11/04 11:23:49
سرویس سیاسی
رضایی در واکنش به اظهارات نخست وزیر رژیم صهیونیستی درباره ایران:

نتانیاهو به دنبال جلب ترحم رئیس جمهور جدید آمریکا است/انزوای رژیم صهیونیستی پس از توافق هسته ای در عرصه بین الملل

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، گفت: هدف اصلی نخست وزیر رژیم صهیونیستی از طرح موضوعات ضدایرانی، جلب حمایت آمریکا و ترامپ برای مقابله همه جانبه علیه جمهوری اسلامی است.
نتانیاهو به دنبال جلب ترحم رئیس جمهور جدید آمریکا است/انزوای رژیم صهیونیستی پس از توافق هسته ای در عرصه بین الملل عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، گفت: هدف اصلی نخست وزیر رژیم صهیونیستی از طرح موضوعات ضدایرانی، جلب حمایت آمریکا و ترامپ برای مقابله همه جانبه علیه جمهوری اسلامی است. https://cdn.icana.ir/d/019/201607102758757007.jpg نتانیاهو,به,دنبال,جلب,ترحم,رئیس,جمهور,جدید,آمریکا,است/انزوای,رژیم,صهیونیستی,پس,از,توافق,هسته,ای,در,عرصه,بین,الملل Icana

محمدابراهیم رضایی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در واکنش به اظهارات نخست وزیر رژیم صهیونیستی درباره ایران، گفت: اظهارات روز گذشته نتانیاهو نمایانگر ترس و واهمه این رژیم از نقش جمهوری اسلامی در عرصه منطقه ای است.

نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: با توجه به انزوای رژیم صهیونیستی پس از توافق هسته ای در عرصه بین الملل، نتانیاهو در شرایط کنونی با طرح مسائلی بر علیه ایران به دنبال جلب نظر و ترحم کشورهای غربی است.

وی افزود: البته هدف اصلی نخست وزیر رژیم صهیونیستی، جلب حمایت آمریکا و ترامپ برای مقابله همه جانبه علیه جمهوری اسلامی است، به طوری که وی در اظهارات روز گذشته خود اعلام کرد که درباره ایران با ترامپ صحبت خواهد کرد.

رضایی ادامه داد: در شرایط کنونی رژیم صهیونیستی دچار مشکلات و اختلافات داخلی بسیاری روبه رو است و برای انحراف افکار عمومی و پنهان کردن مشکلات داخلی این کشور دست به فرافکنی و ایران هراسی می زند.

این نماینده مردم در مجلس دهم، افزود: به طور حتم حمایت آمریکا از رژیم صهیونیستی برای مقابله با جمهوری اسلامی هیچ دستاوردی برای آن ها نخواهد داشت، زیرا کشورهای بین المللی متوجه اهداف و رویکردهای غیر منطقی آن ها شده اند.

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در یک پیام ویدئویی خطاب به ایرانیان، دفاع تمام‌قدی را از جریان فتنه 88 به عمل آورده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet