هدر اصلی
1395/11/03 13:59:44
سرویس دیگر رسانه‌ها
وزارت کار اطلاعیه داد؛

مهلت ۳۰ روزه بیکاران پلاسکو برای درخواست بیمه بیکاری+آدرس اداره کار

بیمه‌شدگان پلاسکو از امروز با مراجعه به اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی جنوب غرب نسبت به ارائه درخواست بیمه بیکاری و تشکیل پرونده اقدام کنند.
مهلت ۳۰ روزه بیکاران پلاسکو برای درخواست بیمه بیکاری+آدرس اداره کار بیمه‌شدگان پلاسکو از امروز با مراجعه به اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی جنوب غرب نسبت به ارائه درخواست بیمه بیکاری و تشکیل پرونده اقدام کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/63623.jpg مهلت,۳۰,روزه,بیکاران,پلاسکو,برای,درخواست,بیمه,بیکاری+آدرس,اداره,کار Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ضمن عرض تسلیت شهادت قهرمانانه جمعی از مأموران شریف سازمان آتش نشانی در حادثه آتش سوزی و ریزش ساختمان پلاسکو  اطلاعیه ای صادر کرد.

در این اطلاعیه به آگاهی کارگران بیمه شده می رساند:

•    بیمه شدگان می توانند از امروز ( یکشنبه 95/11/3) با مراجعه به اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی جنوب غرب واقع در خیابان سی تیر، نبش خیابان سرهنگ سخایی مراجعه و نسبت به ارایه درخواست بیمه بیکاری و تشکیل پرونده اقدام کنند.
•    باتوجه به مهلت 30 روزه تا (95/11/30) برای ارائه درخواست بیمه بیکاری، لطفاً با مراجعه به موقع به اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی، صبر و شکیبایی و سعه صدر را مدنظر قرار دهید.
•    قبل از مراجعه به اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی حتی الامکان مدارک زیر را همراه داشته باشید:
-   اصل شناسنامه و تصویر آن
   - اصل کارت ملی و تصویر آن
   - دفترچه بیمه
  - قطعه عکس
•    ضمنا به آگاهی می رساند شماره تلفن های 66749758 و 66749759 آماده پاسخگویی و راهنمایی در خصوص بیمه بیکاری کارگران حادثه دیده ساختمان پلاسکو می باشد.
•    در صورت بروز هر گونه مشکل در روند تشکیل پرونده و برقراری مقرری بیمه بیکاری با تلفن های 64492801 و 64492312 ستاد مرکزی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تماس حاصل کنید.

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet