هدر موبایل
1395/11/04 13:30:26
سرویس اقتصادی
سعادت:

نرخ گوشت بر مبنای قدرت خرید مردم و اقتصاد دامدار تنظیم شود

عضو هیئت رییسه کمیسیون،کشاورزی،آب و منابع طبیعی مجلس با بیان اینکه نرخ گوشت بر مبنای قدرت خرید و عدم ضرر به تولیدکننده تعیین شود،گفت:سازمان تعزیرات با جدیت با گران فروشی گوشت و محصولات کشاوزی برخوردکند.
نرخ گوشت بر مبنای قدرت خرید مردم و اقتصاد دامدار تنظیم شود عضو هیئت رییسه کمیسیون،کشاورزی،آب و منابع طبیعی مجلس با بیان اینکه نرخ گوشت بر مبنای قدرت خرید و عدم ضرر به تولیدکننده تعیین شود،گفت:سازمان تعزیرات با جدیت با گران فروشی گوشت و محصولات کشاوزی برخوردکند. https://cdn.icana.ir/d/019/201606107361632148.jpg نرخ,گوشت,بر,مبنای,قدرت,خرید,مردم,و,اقتصاد,دامدار,تنظیم,شود Icana

محمدباقر سعادت درگفت وگو باخبرنگارخبرگزاری خانه ملت درباره  چگونگی تعیین نرخ گوشت،گفت:تعیین نرخ گوشت نیازمند بررسی های کارشناسی محور است تا هردو طرف تبادلات تجاری ( مصرف کننده - تولید کننده )  ازشرایط  بازار راضی باشند.

نماینده مردم دشتستان درمجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کنترل نرخ گوشت نیازمند برنامه ریزی کارشناسی شده است،تصریح کرد:نرخ گوشت به ویژه در ایام نوروز که شاهد افزایش تقاضا هستیم،باید به نوعی تعیین شود که علاوه بر عدم فشار اقتصادی به مردم،دامدار نیز از تبادلات  تجاری  در این  راستا سود ببرد.

وی ادامه داد:سازمان تعزیرات با جدیت با گرانفروشی گوشت و میوه  برخورد کند تا وضعیت ثبات بر بازار مواد غذایی به نحو شایانی حکم فرما شود و این در حالی است که نرخ  محصولات  غذایی و کشاورزی در کشور باید به حدی تعیین شود که  تمام طبقات جامعه توان خرید محصولات را داشته باشند. 

عضوهیئت رییسه کمیسیون،کشاورزی،آب و منابع طبیعی مجلس با بیان اینکه نرخ گوشت بر مبنای قدرت خرید و عدم ضرر به تولیدکننده تعیین شود، یادآورشد:تنظیم بازار شب عید محصولات غذایی نیازمند نظارت ویژه است./

پایان پیام

 

 

 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet