هدر اصلی
1395/11/03 15:08:13
سرویس دیگر رسانه‌ها
رییس کمیسیون عمران مجلس:

جلسه فوق العاده کمیسیون عمران برای بررسی حادثه ساختمان پلاسکو/ قرائت گزارش در نخستین جلسه بعداز تعطیلات مجلس

رییس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: این کمیسیون فردا (دوشنبه) جلسه فوق العاده ای برای بررسی حادثه ساختمان پلاسکو با حضور مسوولان وزارت کشور، راه و شهرسازی و ستاد مدیریت بحران تشکیل می دهد.
جلسه فوق العاده کمیسیون عمران برای بررسی حادثه ساختمان پلاسکو/ قرائت گزارش در نخستین جلسه بعداز تعطیلات مجلس رییس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: این کمیسیون فردا (دوشنبه) جلسه فوق العاده ای برای بررسی حادثه ساختمان پلاسکو با حضور مسوولان وزارت کشور، راه و شهرسازی و ستاد مدیریت بحران تشکیل می دهد. https://cdn.icana.ir/d/019/57693.jpg جلسه,فوق,العاده,کمیسیون,عمران,برای,بررسی,حادثه,ساختمان,پلاسکو/,قرائت,گزارش,در,نخستین,جلسه,بعداز,تعطیلات,مجلس Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمدرضا رضایی کوچی به دستور رییس مجلس به کمیسیون عمران، بهداشت و درمان و اجتماعی برای ورود و بررسی به موضوع پلاسکو اشاره کرد و اظهار داشت: موضوع پلاسکو با توجه به ماموریتی که رییس مجلس به این کمیسیون داده است به طور فشرده در حال بررسی است.

وی افزود: گزارش مقدماتی کمیسیون عمران مجلس درمورد حادثه پلاسکو در موضوعاتی همچون شرح واقعه، وضعیت امداد و نجات، زمینه های منجر به حادثه و میزان آمادگی برای مدیریت بحران در حال آماده شدن است که در نخستین جلسه علنی مجلس قرائت می شود.

رییس کمیسیون عمران مجلس تصریح کرد:گزارش نهایی و تکمیلی کمیسیون عمران پس از بررسی های کارشناسی تهیه و به مجلس ارائه می شود.

رضایی از بازدید روز گذشته خود از محل حادثه پلاسکو به همراه جمعی از نمایندگان مجلس خبر داد و گفت: پس از بازدید جلسه ای با دستگاه های مسئول همچون وزارت کشور، ستاد مدریت بحران و وزارت راه و شهرسازی تشکیل شد که این در جلسه همه دستگاه ها گزارشی از نحوه امدادرسانی ارایه کردند.

به گزارش ایرنا، وی تاکید کرد: دستگاه های امدادی نیز حضور خوبی در صحنه حادثه دارند و به خوبی به سانحه دیدگان کمک رسانی می کنند.

رییس کمیسیون عمران مجلس در پایان شهادت جمعی از آتش نشانان در حادثه پلاسکو را تسلیت گفت.

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet