شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1395/11/03 15:06:11
سرویس دیگر رسانه‌ها
امینی فرد مطرح کرد:

تخصیص ۳میلیارد دلار اعتبار برای کاهش مسائل و مشکلات آموزش وپرورش

نماینده ایرانشهر در مجلس گفت: به منظور کاهش مسائل و مشکلات آموزش و پرورش کشور ۳میلیارد دلار اعتبار از محل صندوق توسعه ملی برای حل این مشکلات اختصاص می یابد.
تخصیص ۳میلیارد دلار اعتبار برای کاهش مسائل و مشکلات آموزش وپرورش نماینده ایرانشهر در مجلس گفت: به منظور کاهش مسائل و مشکلات آموزش و پرورش کشور ۳میلیارد دلار اعتبار از محل صندوق توسعه ملی برای حل این مشکلات اختصاص می یابد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606102008352455.jpg تخصیص,۳میلیارد,دلار,اعتبار,برای,کاهش,مسائل,و,مشکلات,آموزش,وپرورش Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمد نعیم امینی فرد شب گذشته در گردهمایی مدیران آموزش و پرورش استان سیستان و بلوچستان که در سالن اجتماعات آموزش و پرورش شهرستان ایرانشهر برگزار شد، ضمن تسلیت شهادت آتش نشانان ساختمان پلاسکو اظهار داشت: رشادت این دلاور مردان ما را به یاد فداکاری معلمان در این استان می اندازد.

وی افزود: پژواکی که از رسانه های جمعی در مورد استان سیستان و بلوچستان مشاهده می شود مناسب نیست.

وی گفت: امروز اگر استان سیستان و بلوچستان در برخی شاخص ها در رتبه آخر قرار دارد یکی از دلایل آن عدم توجه به آموزش و پرورش بوده است که خوشبختانه در چند سال اخیر توجه بهتری به آموزش و پرورش از لحاظ اعتبارات شده است.

نماینده ایرانشهر تصریح کرد: البته تمام مشکلات آموزش و پرورش به تنهایی و به دست دولت حل نمی شود و باید کل نظام مقدس آموزش و پرورش به این نتیجه برسد.

وی از تخصیص ۳میلیارد دلار اعتبار برای کاهش مسائل و مشکلات آموزش وپرورش کشور از محل صندوق توسعه ملی خبر داد و گفت: با رایزنی های انجام گرفته از سوی نمایندگان مجلس این اعتبار برای حل مشکلات و معضلات آموزش وپرورش کشور در نظر گرفته شده که قطعا سهم این استان از این اعتبار چشمگیر است.

به گزارش مهر، وی افزود: با توجه به تصمیمات مجلس در برنامه ششم توسعه امیدواریم تحولات اساسی در آموزش و پرورش انجام شود.

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet