هدر اصلی
1395/11/03 16:27:03
سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده بجنورد مطرح کرد:

۱۶ میلیارد ریال اعتبار ورزش و جوانان در برنامه ششم توسعه

نماینده مردم شهرستان‌های بجنورد، جاجرم، گرمه، راز وجرگلان، مانه وسملقان در مجلس گفت: ۱۶ میلیارد ریال اعتبار سهم ورزش و جوانان در برنامه ششم توسعه است که این رقم می تواند کمک زیادی به مشکلات این حوزه کند.
۱۶ میلیارد ریال اعتبار ورزش و جوانان در برنامه ششم توسعه نماینده مردم شهرستان‌های بجنورد، جاجرم، گرمه، راز وجرگلان، مانه وسملقان در مجلس گفت: ۱۶ میلیارد ریال اعتبار سهم ورزش و جوانان در برنامه ششم توسعه است که این رقم می تواند کمک زیادی به مشکلات این حوزه کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201607109167088729.jpg ۱۶,میلیارد,ریال,اعتبار,ورزش,و,جوانان,در,برنامه,ششم,توسعه Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، علی قربانی با اشاره به بررسی و تصویب برنامه ششم توسعه در مجلس اشاره کرد و گفت: خوشبختانه تعامل خوبی در این برنامه بین مجلس و دولت شکل گرفته است.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه شیوه توزیع عوارض وصولی ارزش افزوده تاکنون ناکارآمد بود در برنامه ششم تغییر یافت و پس از تصویب شورای نگهبان شیوه قبلی تغییر و به نسبت جمعیت بین شهرداری‌ها و دهیاری ها توزیع خواهد شد.

قربانی گفت: با توجه به تمرکز ثروت در یکجا و برخورداری کم استان‌ها از این سهم در بررسی این برنامه و تصویب موضوع تمرکز زدایی امکانات نتایج خوبی گرفته شده است که امیدواریم با تایید شورای نگهبان اجرایی شود.

وی ادامه داد: با بررسی هایی که در مطالعات مرکز پژوهش های مجلس انجام شده ۶۲ درصد کل نقدینگی کشور در تهران است و بقیه آن در استان‌ها است.

قربانی حوزه دفاعی و امنیتی را در کشور بسیار مهم ارزیابی کرد و گفت: خوشبختانه در این حوزه  موفقیت هایی زیادی تاکنون داشتیم و اعتبارات خوبی را در این حوزه پیش بینی شده است.

وی گفت: ضعف هایی هم در برخی حوزه ها از جمله حوزه آموزش پرورش،حوزه آموزش عالی و حوزه سیاسی در این برنامه وجود دارد اما تلاش می کنیم تا مشکلات مرتفع شود.

به گزارش ایسنا، قربانی افزود: در برنامه ششم توسعه توجه ویژه ای به افراد تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی شده است و برابر قانون برنامه مقرر شده است که از محل حذف یارانه افراد ثروتمند مقرری افراد تحت پوشش مذکور برابر یک پنجم حداقل حقوق سنواتی باشد و هرساله این سنوات افزایش یابد.

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet