هدر اصلی
1395/11/04 11:07:46
سرویس اقتصادی
بیگلری:

ایجاد نمایشگاه شب عید و بهاره با اولویت بنکداران پلاسکو/ راه فرصت طلبان برای التهاب در بازار بسته شود

عضو هیئت رییسه کمیسیون برنامه و بودجه مجلس،با تاکید بر ایجاد نمایشگاه شب عید و بهاره با اولویت بنکداران پلاسکو، گفت:تمامی کسبه بازار باید با تزریق به موقع البسه به بازار در ساماندهی بازار شب عید پوشاک همکاری کنند.
ایجاد نمایشگاه شب عید و بهاره با اولویت بنکداران پلاسکو/ راه فرصت طلبان برای التهاب در بازار بسته شود عضو هیئت رییسه کمیسیون برنامه و بودجه مجلس،با تاکید بر ایجاد نمایشگاه شب عید و بهاره با اولویت بنکداران پلاسکو، گفت:تمامی کسبه بازار باید با تزریق به موقع البسه به بازار در ساماندهی بازار شب عید پوشاک همکاری کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201608104846714052.jpg ایجاد,نمایشگاه,شب,عید,و,بهاره,با,اولویت,بنکداران,پلاسکو/,راه,فرصت,طلبان,برای,التهاب,در,بازار,بسته,شود Icana

محسن بیگلری درگفت وگو باخبرنگارخبرگزاری خانه ملت،بااشاره به فروریختن ساختمان پلاسکو و تعطیلی واحدهای تولیدی این مجتمع گفت:مجتمع پلاسکو یک مرکز تولید و توزیع پوشاک است،که بخشی از پوشاک شب عید در این مجتمع تولید و توزیع می شد،لذا برخی سودجویان نباید ازاین فرصت سوء استفاده کنند و بازار پوشاک و البسه را دچار التهاب کنند.

نماینده مردم سقز و بانه درمجلس با بیان اینکه نهادهای نظارتی باید بازار پوشاک و البسه شب عید را کنترل کنند،افزود:دولت باید با سوءاستفاده گران برخورد کرده و از هرگونه سوءاستفاده احتمالی جلوگیری کند و تمامی کسبه بازار باید با تزریق به موقع البسه به بازار در ساماندهی بازارشب عید و پوشاک همکاری کنند.

تاکید برضرورت ساماندهی بنکداران پلاسکو

بیگلری با تاکید برضرورت ساماندهی بنکداران پلاسکو ادامه داد:نمایشگاه های شب عید و بهاره باید درحمایت از کسبه پلاسکو ایجاد شود و اسباب و لوازم  فعالیت دراختیار آنها قرار داده شود، تا بیش از این متضرر نشوند.

وی با بیان اینکه نباید اخلالی در بازارعرضه پوشاک و البسه درشب عید ایجاد شود،یادآور شد:دولت باید با کارگاه های تولیدی و کسبه پلاسکو ارتباط خود را حفظ کند و نمایشگاه شب عید و بهاره را به منظور حمایت از آنها و با اولویت فعالیت آنها ایجاد کند.

عضوهیئت رییسه کمیسیون برنامه،بودجه ومحاسبات مجلس شورای اسلامی، با اشاره به نزدیک شدن به ایام سال نو و افزایش فعالیت بنکداران در این ایام، تصریح کرد:بنکداران و کسبه درتمامی صنف ها و همچنین مجتمع پلاسکو تمام توان و تلاش خود را معطوف به فعالیت در این ایام کرده اند، لذا مسئولان مربوطه برای ساماندهی کسبه پلاسکو باید مکانی مناسب تعبیه کنند،تا این بنکداران بتوانند در این مکان ها به فعالیت و کسب و کار بپردازند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet