هدر موبایل
1395/11/04 13:55:41
سرویس دیگر رسانه‌ها
مدیرعامل آزادراه تهران-شمال:

سرمایه‌گذاری ۸۰۰ میلیارد تومانی ۴ پیمانکار در منطقه ۲ آزادراه تهران-شمال

مدیرعامل شرکت آزادراه تهران-شمال از سرمایه‌گذاری ۸۰۰ میلیارد تومانی ۴ پیمانکار در منطقه ۲ آزادراه تهران-شمال خبر داد و گفت: پیشرفت فیزیکی منطقه یک این پروژه ۷۶ درصد است که حدود ۶ درصد از برنامه عقب هستیم.
سرمایه‌گذاری ۸۰۰ میلیارد تومانی ۴ پیمانکار در منطقه ۲ آزادراه تهران-شمال مدیرعامل شرکت آزادراه تهران-شمال از سرمایه‌گذاری ۸۰۰ میلیارد تومانی ۴ پیمانکار در منطقه ۲ آزادراه تهران-شمال خبر داد و گفت: پیشرفت فیزیکی منطقه یک این پروژه ۷۶ درصد است که حدود ۶ درصد از برنامه عقب هستیم. https://cdn.icana.ir/d/019/201603105716966923.jpg سرمایه‌گذاری,۸۰۰,میلیارد,تومانی,۴,پیمانکار,در,منطقه,۲,آزادراه,تهران-شمال Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، مهران اعتمادی اظهار کرد: علی رغم این‌که امسال سرمای زودرس و فراتر از انتظار را داشتیم، ساخت آزادراه تهران-شمال در حد 100 درصد همچنان فعال است.

وی با بیان این‌که پیشرفت فیزیکی منطقه یک آزادراه 76 درصد است، تصریح کرد: در واقع ما افت جدی نسبت به برنامه طی دو سه ماه نداشته‌ایم.

وی در پاسخ به این پرسش که بر اساس برنامه باید الان پیشرفت فیزیکی این قطعه چه میزانی باشد، افزود: تقریبا 5 تا 6 درصد از برنامه در منطقه یک آزادراه عقب هستیم.

مدیرعامل شرکت آزادراه تهران-شمال با بیان این‌که فعالیت‌هایی که امکان انجام آنها وجود دارد به صورت 100 درصدی انجام می‌شود، گفت: لاینینگ تونل‌ها با سرعت خوبی پیش می‌رود، همچنین حفاری جزیی باقیمانده که در حال اتمام است.

اعتمادی با اشاره به عملیات بتن‌ریزی و خاکبرداری، افزود: مناقصه منطقه 2 آزادراه برگزار و پیمانکار آن مشخص شده و برنده‌های مناقصه اعلام وصول کرده اند.

به گزارش تسنیم، وی با یادآوری این‌که این 4 پیمانکار حدود 800 میلیارد تومان در منطقه 2 سرمایه‌گذاری می‌کنند، بیان کرد: در تونل البرز هم که یکی از تونل‌های آن حفاری نشده، حدود 450 میلیارد تومان برآورد انجام شده است.

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet