هدر اصلی
1395/11/04 14:12:35
سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس:

جای مراکز رفاهی فرهنگیان در شمال استان بوشهر خالی است

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی گفت: جای مراکز رفاهی فرهنگیان در شمال استان بوشهر خالی است.
جای مراکز رفاهی فرهنگیان در شمال استان بوشهر خالی است نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی گفت: جای مراکز رفاهی فرهنگیان در شمال استان بوشهر خالی است. https://cdn.icana.ir/d/019/201606104087009550.jpg جای,مراکز,رفاهی,فرهنگیان,در,شمال,استان,بوشهر,خالی,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر، حجت‌الاسلام عبدالحمید خدری در نشست با مدیران مدارس شهرستان دیلم ضمن ابراز خرسندی از حضور در جمع فرهنگیان، افزود: خداوند نیز به قلم سوگند یاد می کند که نشان از مقام بالای علم و معلمی است. بنابراین، پیگیری مسایل آموزش و پرورش و بهداشت و درمان از اولویت های کاری من است.

وی ادامه داد: در معیشت فرهنگیان باید یک تحول ایجاد شود و تغییرات معمولی کارساز نیست و بنده پیگیر این امور هستم.

خدری تصریح کرد: جای مراکز رفاهی فرهنگیان در شمال استان خالی است و در آینده نزدیک، طبق رایزنی هایی که شده، از وزیر آموزش و پرورش دعوت می کنیم تا به استان بیاید و بیش از پیش پیگیر مشکلات فرهنگیان باشند.

خدری همچنین متذکر شد: پیگیر مسائلی از قبیل ۲ درصد سهم فروش نفت برای این مناطق و جذب اعتباراتی برای لایروبی خور و ترمیم جاده های روستایی هستیم.

عباس امید مدیر آموزش و پرورش شهرستان دیلم از پیگیری‌های حجت الاسلام خدری نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی در زمینه مسکن فرهنگیان قدردانی کرد و به توضیح عملکرد آموزش و پرورش شهرستان در چند ماه اخیر پرداخت.

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet