هدر اصلی
1395/11/04 16:12:49
سرویس دیگر رسانه‌ها
سلیمی:

پرونده مسکن اجتماعی از گاوصندوق دولت خارج شود

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس از بلاتکلیف بودن واگذاری زمین به محرومان برای ساخت مسکن و نیز عدم تحقق وعده‌های دولت در خصوص مسکن اجتماعی انتقاد کرد و گفت: پرونده این طرح پس از گذشت چهار سال همچنان در گاوصندوق دولت باقی مانده است و باید وزارت راه و شهرسازی به عنوان مجری طرح آن را از گاوصندوق خارج کند.
پرونده مسکن اجتماعی از گاوصندوق دولت خارج شود نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس از بلاتکلیف بودن واگذاری زمین به محرومان برای ساخت مسکن و نیز عدم تحقق وعده‌های دولت در خصوص مسکن اجتماعی انتقاد کرد و گفت: پرونده این طرح پس از گذشت چهار سال همچنان در گاوصندوق دولت باقی مانده است و باید وزارت راه و شهرسازی به عنوان مجری طرح آن را از گاوصندوق خارج کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201606105171135912.jpg پرونده,مسکن,اجتماعی,از,گاوصندوق,دولت,خارج,شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی اظهار کرد: علیرغم تلاش‌های صورت گرفته در خصوص بهبود راه‌های مواصلاتی شهرستان‌های محلات و دلیجان اما همچنان نیازمند توجه بیشتری در این خصوص هستیم.

وی با اشاره به راه مواصلاتی دلیجان- نراق و مشهد- اردهال گفت: عملیات ساماندهی این محور به کندی پیش می‌رفت و برای مدتی هم متوقف شده بود که با دستور اخیر وزیر راه و شهرسازی مجددا از سر گرفته شد.

وی بیان کرد: انتظار مردم شهرستان‌های محلات و دلیجان این است که راه‌های مواصلاتی این منطقه که وضعیت مناسبی ندارند با تزریق اعتبارات لازم بهبود یابد.

نماینده مردم محلات و دلیجان به مشکل مسکن مهر حوزه انتخابیه خود اشاره کرد و گفت: مسکن مهر در چهار شهر حوزه انتخابیه اینجانب همچنان به دلیل نبود زیرساخت‌های لازم و خیابان‌کشی مشکل جدی دارد که نیازمند تسریع در برطرف شدن مشکلات پیش رو هستیم.

وی خواستار نگاه مهربانانه وزارت راه‌ و شهرسازی به راه‌های مواصلاتی شهری و روستایی حوزه انتخابیه‌اش شد.

به گزارش ایسنا، سلیمی خاطرنشان کرد: این مشکلات موجب رنجش مردم شهرستان‌های محلات و دلیجان شده و از دولت بویژه وزارت راه و شهرسازی انتظار می‌رود بزودی کار عملیاتی در این خصوص انجام دهند و این طرح را در اولین فرصت ممکن رونمایی کنند.

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet