شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1395/11/04 16:13:28
سرویس دیگر رسانه‌ها
برزگر:

توانایی‌های موشکی ایران قابل مذاکره نیست

یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت که توانایی‌های موشکی و دفاعی ایران قابل مذاکره نیست.
توانایی‌های موشکی ایران قابل مذاکره نیست یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت که توانایی‌های موشکی و دفاعی ایران قابل مذاکره نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/201606104872861306.jpg توانایی‌های,موشکی,ایران,قابل,مذاکره,نیست Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، شهروز برزگر با اشاره به توصیه‌های جان کری به ترامپ درباره ایران، گفت: موضوع دفاعی ما مختص کشور خودمان است و هیچ کس نمی‌تواند ما را در زمینه دفاعی محدود کند؛ چرا که این امر جزو خطوط قرمز نظام ماست.

وی افزود: با توجه به شرایط منطقه و از آنجایی که ایران تا به حال چندین بار مورد حمله همسایگان قرار گرفته و در طول تاریخ همیشه از خود دفاع کرده برنامه‌های موشکی، دفاعی و نظامی ما ادامه پیدا خواهد کرد و هیچ کشوری حق محدود کردن ما را در این زمینه ندارد و اصلاً این موضوع از نظر ما قابل طرح و مذاکره نیست.  

نماینده مردم سلماس در مجلس یادآور شد: زمانی آمریکا و برخی کشورهای سرمایه‌داری غرب و هم‌پیمانان آنها سعی کردند اطلاعات غلطی راجع به برنامه هسته‌ای ایران ارائه کنند و توانستند افکار عمومی کشورهای همسو با خود را علیه ایران بسیج کنند و در نتیجه تحریم‌هایی علیه ما اعمال کردند. ما چیزی برای پنهان کردن نداشتیم و باید از حقانیت خود دفاع می‌کردیم. ما نشان دادیم که برنامه هسته‌ای ما صلح‌آمیز است و به دنبال بمب هسته‌ای نیستیم و نخواهیم بود.

به گزارش ایسنا، این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در پایان با تأکید بر اینکه جمهوری اسلامی ایران حقانیت خود را در پرونده هسته‌ای به اثبات رسانده تصریح کرد: در عین حال ما در بحث دفاعی و موشکی هیچ‌وقت از اقدامات رژیم صهیونیستی و کشورهای منطقه که از سوی غرب و آمریکا مسلح شدند غافل نیستیم.

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet