هدر اصلی
1395/11/05 13:00:14
سرویس سیاسی
نانواکناری:

گزارش آخر وزارت خارجه درباره برجام برپایه بدعهدی آمریکا در توافق هسته ای تهیه شده است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: آخرین گزارش ارسالی از سوی وزارت امور خارجه در زمینه اجرای برجام بر اساس بدعهدی آمریکا تهیه شده است.
گزارش آخر وزارت خارجه درباره برجام برپایه بدعهدی آمریکا در توافق هسته ای تهیه شده است عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: آخرین گزارش ارسالی از سوی وزارت امور خارجه در زمینه اجرای برجام بر اساس بدعهدی آمریکا تهیه شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201603104711366908.jpg گزارش,آخر,وزارت,خارجه,درباره,برجام,برپایه,بدعهدی,آمریکا,در,توافق,هسته,ای,تهیه,شده,است Icana

ولی الله نانواکناری در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به چهارمین گزارش وزارت خارجه از اجرای برجام اظهار داشت: این گزارش برپایه واقعیت ها و اقدامات طرفین توافق هسته ای تهیه شده است.

نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس دهم شورای اسلامی ادامه داد: در گذشته نیز شاهد بدعهدی آمریکایی ها بودیم، آنها در هر تعهدی تلاش دارد امتیازات بیشتری بگیرند در برجام نیز همین رویه را در پیش گرفته اند و سعی دارند امتیازات بیشتری سند بین المللی توافق هسته ای بگیرند.

وی گفت: اما ایران تصمیم ندارد به خواسته های نامشروع آمریکایی ها تن بدهند، بنابراین آینده اجرای برجام به راه و روش آمریکایی ها بستگی دارد.

این نماینده تاکید کرد: براساس گزارش وزارت امو خارجه، از این به بعد اگر آمریکا از تعهدی خارج شود باید منتظر اقدام عملی ایران باشد.

نانواکناری عنوان کرد: طبق مصوبه مجلس شورای اسلامی، دولت یا به عبارتی وزارت امور خارجه در صورت نقض برجام از سوی کشورهای 1+5 می تواند اقدامات عملی و متناسب داشته باشد، بنابراین این وزارتخانه هر زمان که مشخص شود بدعهدی صورت گرفته است باید وارد عمل شود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: وزارت امور خارجه آخرین گزارش برجام را براساس واقعیت ها و بدعهدی آمریکا تهیه کرده که مسیر ایران در شرایط بدعهدی را به درستی ترسیم کرده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet