شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1395/11/05 12:43:35
سرویس سیاسی
آزادی‌خواه:

وقتی عدو سبب خیر می شود؛ اقدامات رژیم آل‌خلیفه فرآیند سیاسی را به نفع ملت بحرین سوق داده است

نماینده مردم ملایر در مجلس معتقد است راه حل سیاسی فراگیر در بحرین تنها راهی است که می‌تواند روند اصلاح و آشتی را در پیش داشته باشد.
وقتی عدو سبب خیر می شود؛ اقدامات رژیم آل‌خلیفه فرآیند سیاسی را به نفع ملت بحرین سوق داده است نماینده مردم ملایر در مجلس معتقد است راه حل سیاسی فراگیر در بحرین تنها راهی است که می‌تواند روند اصلاح و آشتی را در پیش داشته باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/201605104305140060.jpg وقتی,عدو,سبب,خیر,می,شود؛,اقدامات,,رژیم,آل‌خلیفه,فرآیند,سیاسی,را,به,نفع,ملت,بحرین,سوق,داده,است Icana

احد آزادی‌خواه در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت اعدام سه جوان بحرینی ازسوی رژیم آل خلیفه که هم اکنون باعث تشدید بحران داخلی در بحرین شده را گواهی بر وحشی گری رژیم حاکم در بحرین دانست و گفت: رژیم آل خلیفه مخالفان خود را به شدت سرکوب می کند و همین امر حاکی از وضعیت ناگوار در داخل زندان های این کشور است.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مقامات رژیم بحرین، فضای این کشور را به حالت امنیتی درآورده اند، عنوان کرد: این سرکوبگری ها تنها برای بحرین هزینه بردار بوده و توان و ظرفیت برای اداره کشور را از رژیم آل خلیفه می گیرد.

وی افزود: اقدامات وحشی گرانه رژیم آل خلیفه باعث آغاز فرایند سیاسی به نفع بحرین شده لذا باید ابتکاری جسورانه برای لغو همه تدابیری که کشور را ضعیف کرده از سوی فعالان بحرینی پیدا شود.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در پایان با تأکید بر اینکه حذف معارضان از عرصه سیاسی نتیجه معکوسی برای رژیم آل خلیفه به همراه خواهد داشت، خاطرنشان کرد: راه حل سیاسی فراگیر در بحرین تنها راهی است که می تواند روند اصلاح و آشتی را در پیش داشته باشد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet