شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1395/11/05 11:00:43
سرویس دیگر رسانه‌ها
رئیس اتاق اصناف ایران:

۳ ساختمان تجاری برای اسکان کسبه پلاسکو آماده شد

رییس اتاق اصناف ایران از تشکیل کارگروهی در دولت به منظور رفع فوری مشکلات کسبه پلاسکو خبر داد و گفت:هم اکنون ۳ ساختمان تجاری برای اسکان آماده شده و بزودی کار اسکان کسبه پلاسکو آغاز خواهد شد.
۳ ساختمان تجاری برای اسکان کسبه پلاسکو آماده شد رییس اتاق اصناف ایران از تشکیل کارگروهی در دولت به منظور رفع فوری مشکلات کسبه پلاسکو خبر داد و گفت:هم اکنون ۳ ساختمان تجاری برای اسکان آماده شده و بزودی کار اسکان کسبه پلاسکو آغاز خواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201701101855235331.jpg ۳,ساختمان,تجاری,برای,اسکان,کسبه,پلاسکو,آماده,شد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از اتاق اصناف ایران، علی فاضلی گفت:در جلسه پیش از ظهر امروز کمیته‌ای به ریاست آقای شریعتمداری معاون رییس جمهوری و با عضویت معاون حقوقی رییس جمهوری، رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی، رئیس بنیاد مستضعفان، ۶ وزیر کابینه به همراه رئیس کل بانک مرکزی، شهردار تهران و اتاق اصناف ایران تشکیل شد.

رئیس اتاق اصناف ایران در مورد  تصمیمات و جزئیات این جلسه گفت: این کارگروه تصمیمات بسیار مهمی در راستای رفع مشکلات اصناف اتخاذ کرد که پس از تصویب هیات وزیران به اجرا درخواهد آمد.

به گزارش مهر، وی اسکان تمام واحدهای صنفی آسیب دیده ساختمان پلاسکو، اشتغال مجدد کارگران پلاسکو، اعطای تسهیلات ویژه به بنگاههای صنفی و احداث فوری بنای جدید جایگزین ساختمان تخریب شده را از جمله مصوبات این کارگروه  عنوان کرد و افزود: هم اکنون ۳ ساختمان تجاری برای اسکان آماده شده و به زودی کار اسکان کسبه پلاسکو آغاز خواهد شد.

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet