هدر اصلی
1395/11/10 10:49:12
سرویس اقتصادی
یوسف نژاد مطرح کرد:

نمره منفی به عملکرد بانک ها در ارائه تسهیلات خُرد به اقشار کم درآمد

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با انتقاد از روند دشوار ارائه وام های خُرد به مردم گفت: عملکرد بانک ها در ارائه تسهیلات خُرد به اقشار کم درآمد قابل قبول نیست و نمایندگان مجلس این موضوع را پیگیری می کنند.
نمره منفی به عملکرد بانک ها در ارائه تسهیلات خُرد به اقشار کم درآمد عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با انتقاد از روند دشوار ارائه وام های خُرد به مردم گفت: عملکرد بانک ها در ارائه تسهیلات خُرد به اقشار کم درآمد قابل قبول نیست و نمایندگان مجلس این موضوع را پیگیری می کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201609109821074393.jpg نمره,منفی,به,عملکرد,بانک,ها,در,ارائه,تسهیلات,خُرد,به,اقشار,کم,درآمد Icana

علی اصغر یوسف نژاد در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، درخصوص شرایط دشوار ارائه وام بانکی گفت: باید پذیرفت که عملکرد بانک ها در ارائه تسهیلات خرد به اقشار کم درآمد ضعیف است و نمایندگان مجلس این موضوع را پیگیری می کنند.

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: حتی بسیاری از زوج های جوان در زمینه اخذ وام ازدواج با مشکلات اساسی روبرو هستند این در حالی است که براساس قانون، بانک ها باید به وظایف خود در ارائه تسهیلات عمل کنند.

این نماینده مردم در مجلس دهم افزود: بانک ها در زمینه کاهش نرخ سود بانکی نیز عملکرد مناسبی نداشتند، که این قابل قبول نیست.

یوسف نژاد افزود: اگر بانک ها به وظایف خود در زمینه حمایت از بخش تولید عمل کنند و منابع بانکی را به نوعی مدیریت کنند که به سوی بخش واقعی تولید سوق داده شود، بسیاری از مشکلات کشور حل می شود.

وی ادامه داد: یکی از معضلات کشور در حال حاضر  بیکاری است، در صورتی که منابع بانک ها در بخش تولید به کار گرفته شود، زمینه اشتغالزایی قابل توجهی فراهم می شود.

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی یادآور شد: باید سیستم بانکی به نحوی عمل کند که مردم برای دریافت وام های خود با سدهای غیرقابل عبور روبرو نشوند، البته نمایندگان مجلس استنکاف بانک ها را درخصوص عدم ارائه وام پیگیری می کنند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet