هدر اصلی
1395/11/05 20:30:58
سرویس اجتماعی
وحدتی در دیدار با رییس پارلمان هند مطرح کرد:

تقاضای مساعدت در پرونده نرگس کرباسی پرستار کودکان نابینای هندی

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس، در دیدار با رییس مجلس هند،موضوع نرگس کرباسی که نگهداری کودکان نابینا در هند را به عهده داشت و به خاطر مفقود شدن یکی از کودکان محاکمه می شود،گفت وگو کرد و خواستار مساعدت های لازم آنها در جهت حل مشکلات شد.
تقاضای مساعدت در پرونده نرگس کرباسی پرستار کودکان نابینای هندی عضو کمیسیون اجتماعی مجلس، در دیدار با رییس مجلس هند،موضوع نرگس کرباسی که نگهداری کودکان نابینا در هند را به عهده داشت و به خاطر مفقود شدن یکی از کودکان محاکمه می شود،گفت وگو کرد و خواستار مساعدت های لازم آنها در جهت حل مشکلات شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606109029248942.jpg تقاضای,مساعدت,در,پرونده,نرگس,کرباسی,پرستار,کودکان,نابینای,هندی Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محمد وحدتی امروز(سه شنبه ٥ بهمن) با دکتر انصار معاون رییس جمهور و رییس پارلمان هند دیدار کرد.

نماینده مردم بستان آباد در مجلس شورای اسلامی، در این دیدار در خصوص اخراج دانشجویی از دانشگاه ان جی آر هند و همچنین موضوع نرگس کرباسی که نگهداری کودکان نابینا در هند را به عهده داشت و به خاطر مفقود شدن یکی از کودکان محاکمه می شود،گفت وگو کرد و  خواستار مساعدت های لازم  آنها در جهت حل مشکلات شد.

تاکید بر ادامه همکاری ها بین ایران و هند
 عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، همچنین در ادامه این دیدار با رییس پارلمان هند در خصوص مناسبات فرهنگی، سیاسی و اقتصادی دو کشور و سوابق دیرینه دوستی و ادامه این مناسبت ها و همکاری های نزدیک با بحث و گفت و گو کرد./ 
پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet