هدر اصلی
1395/11/08 09:27:39
سرویس دیگر رسانه‌ها
علیزاده:

مدیریت هدفمند طرح های سلامت همگانی باید به بهبود زندگی مردم بیانجامد

نماینده معین مردم اهر و هریس در مجلس گفت: بیمه سلامت و طرح تحول نظام سلامت مردم مناطق محروم و اقشار بی بضاعت را از خدمات درمانی و بیمه ای بهره مند ساخته است.
مدیریت هدفمند طرح های سلامت همگانی باید به بهبود زندگی مردم بیانجامد نماینده معین مردم اهر و هریس در مجلس گفت: بیمه سلامت و طرح تحول نظام سلامت مردم مناطق محروم و اقشار بی بضاعت را از خدمات درمانی و بیمه ای بهره مند ساخته است. https://cdn.icana.ir/d/019/201605104117121110.jpg مدیریت,هدفمند,طرح,های,سلامت,همگانی,باید,به,بهبود,زندگی,مردم,بیانجامد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، رضا علیزاده در دیدار با مدیرکل بیمه سلامت استان یکی از طرح های مهم و تاثیرگذار دولت یازدهم را طرح تحول نظام سلامت و بیمه همگانی سلامت دانست و افزود: بیمه سلامت و طرح تحول نظام سلامت از جمله طرح های موفق در زمینه بهداشت و درمانی بوده که باعث ایجاد توازن بین اقشار کم درآمد و نیازمندان شده است.

نماینده معین مردم اهر و هریس در مجلس با اشاره به اینکه بیمه سلامت و طرح تحول سلامت مردم مناطق محروم و اقشار بی بضاعت را از خدمات درمانی و بیمه ای بهره مند ساخته است، گفت: طرح های سلامت همگانی تکیه گاه امن برای قشرهای کم درآمد و فقیر در حوزه بهداشت و درمان است.

علیزاده افزود: بیمه سلامت و طرح تحول نظام سلامت علاوه بر اینکه همه مردم را از خدمات درمانی بهره مند می کند بلکه از هزینه های گزاف اقشار کم درآمد نیز جلوگیری کرده است.

به گزارش مهر، وی با بیان اینکه مدیریت صحیح و هدفمند طرح های سلامت همگانی بایستی به بهبود زندگی مردم ختم شود، تصریح کرد: اجرای طرح بیمه همگانی کشور یکی از اقدامات موثر دولت در بهبود سلامت جامعه بوده که باعث بهبود نسبی سلامت مردم کشور شده است./

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet