هدر اصلی
1395/11/06 11:13:47
سرویس دیگر رسانه‌ها
تاجگردون:

افزایش حقوق اقشارکم درآمد از اولویت های بودجه سال 96 است

رئیس کمیسیون تلفیق بودجه سال ۹۶ گفت: افزایش حقوق اقشارکم در آمد از جمله بازنشستگان و افراد تحت پوشش نهادهای حمایتی از اولویت های بودجه سال آینده است.
افزایش حقوق اقشارکم درآمد از اولویت های بودجه سال 96 است رئیس کمیسیون تلفیق بودجه سال 96 گفت: افزایش حقوق اقشارکم در آمد از جمله بازنشستگان و افراد تحت پوشش نهادهای حمایتی از اولویت های بودجه سال آینده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201606101293240564.jpg افزایش,حقوق,اقشارکم,درآمد,از,اولویت,های,بودجه,سال,96,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، غلامرضا تاجگردون اظهار داشت: حقوق افراد زیر پوشش نهادهای حمایتی کمیته امداد امام خمینی (ره) و بهزیستی به 2 برابر میزان کنونی برای افزایش کیفیت زندگی آنان ضروری است که برای تحقق آن در بودجه سال آینده تلاش می شود.
یک میلیون و 620 هزار خانواده در حال حاضر مستمری بگیر کمیته امداد امام خمینی (ره) و 450 هزار خانوار نیز مستمری خود را از بهزیستی دریافت می‌کنند.

هم اکنون 6درصد جمعیت کشور تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) هستند.

زنان سرپرست خانوار، کودکان یتیم و خانواده هایی که سرپرست آنها از کارافتاده است از مهمترین جامعه هدف کمیته امداد کشور است.
نماینده مردم شهرستان گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی همسان سازی حقوق بازنشستگان را از دیگر برنامه های حمایتی بودجه سال آینده دانست.

تاجگردون بیان کرد: هم اینک یک و نیم میلیون بازنشسته در کشور کمتر از 20 میلیون ریال حقوق دریافت می کنند که این آمار به جز بازنشستگان تامین اجتماعی است.

به گزارش ایرنا، رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با اشاره به اهمیت کاهش فقر و اختلاف طبقاتی به عنوان نیازهای هر جامعه برای عدالت و آسیب های اجتماعی، تصریح کرد: حمایت از اقشار کم درآمد در نظام مردم سالاری دینی از مطالبات مردم بوده که مورد توجه مجلس و دولت قرار گرفته است.

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet