هدر اصلی
1395/11/06 11:45:57
سرویس دیگر رسانه‌ها
رئیس مرکز اجرائیات پلیس راهور خبر داد:

ورود غیر مجاز به محدوده طرح ترافیک بیشترین تخلف ناوگان مسافربری

رئیس مرکز اجرائیات پلیس راهور ناجا گفت: مهمترین تخلف رانندگان، تجاوز از سرعت مطمئنه و ورود غیرمجاز به محدوده طرح ترافیک بیشترین تخلف ناوگان مسافربری شهری است.
ورود غیر مجاز به محدوده طرح ترافیک بیشترین تخلف ناوگان مسافربری رئیس مرکز اجرائیات پلیس راهور ناجا گفت: مهمترین تخلف رانندگان، تجاوز از سرعت مطمئنه و ورود غیرمجاز به محدوده طرح ترافیک بیشترین تخلف ناوگان مسافربری شهری است. https://cdn.icana.ir/d/019/97440.jpg ورود,غیر,مجاز,به,محدوده,طرح,ترافیک,بیشترین,تخلف,ناوگان,مسافربری Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، سرهنگ احمد کرمی اسد گفت: تخلف دوم این ناوگان که از بیشترین فراوانی برخوردار است تجاوز از سرعت مطمئنه اعلام شده که منجر به تصادفات جلو به عقب خودرو و ایجاد ترافیک های ممتد در خیابان می شود.

وی گفت: اصلا زیبنده ناوگان مسافربری نیست که رتبه تخلفاتشان چنین تخلفی باشد چرا که مسئول امنیت جان عده زیادی از هموطنان هستند.

کرمی اسد ادامه داد: پلیس راهور با جدیت بیشتری تخلفات رانندگان سیستم حمل و نقل شهری را زیر نظر دارد و رانندگان متخلف با نمره منفی روبرو می شوند.

به گزارش مهر، به گفته وی تخلفات این رانندگان استفاده نکردن از کمربند ایمنی و تجاوز به گذرگاه عابر پیاده در رده های سوم و چهارم اعلام شده است.

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet