هدر اصلی
1395/11/07 15:01:56
سرویس دیگر رسانه‌ها
الماسی:

وضعیت آموزش‌وپرورش عسلویه زیبنده نیست/ لزوم رفع همه کمبودها

نماینده دیر، کنگان، جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی گفت: وضعیت آموزش و پرورش عسلویه زیبنده نام و آوازه این شهرستان نیست.
وضعیت آموزش‌وپرورش عسلویه زیبنده نیست/ لزوم رفع همه کمبودها نماینده دیر، کنگان، جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی گفت: وضعیت آموزش و پرورش عسلویه زیبنده نام و آوازه این شهرستان نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/201605102746458533.jpg وضعیت,آموزش‌وپرورش,عسلویه,زیبنده,نیست/,لزوم,رفع,همه,کمبودها Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، سکینه الماسی عصر چهارشنبه در نشست شورای آموزش و پرورش عسلویه با بیان اینکه آموزش و پرورش پایه و اساس توسعه است اظهار داشت: حمایت از دستگاه تعلیم و تربیت وظیفه‌ای همگانی است و هرگونه کمکاری در این زمینه خسارتی جبران ناپذیر خواهد داشت.

 نماینده دیر، کنگان، جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: وضعیت آموزش و پرورش در این شهرستان زیبنده مردم و نام و آوازه عسلویه نیست و باید متحول شود.

الماسی کمبود نیروی انسانی را یکی از مهمترین مشکلات آموزش و پرورش شهرستان عسلویه خواند و امکان استفاده از نیروهای بومی را راهکار حل این مشکل دانست و گفت: برای نیروهای غیربومی شهرستان، انگیزه کافی برای ماندگاری وجود ندارد و باید از نیروهای تحصیلکرده شهرستان استفاده کرد.

نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه برخی از مشکلات ناشی از عدم درک اهمیت آموزش و پرورش است گفت: برخورد شرطی و سیاسی با آموزش و پرورش پذیرفته نیست و باید رسالت خود را بدون هیچ ملاحظه‌ای در قبال دستگاه انسان‌ساز تعلیم و تربیت انجام دهیم.

به گزارش مهر، الماسی با اشاره به برخی پیگیری‌ها برای رفع مشکلات آموزش و پرورش شهرستان عسلویه گفت: به دنبال این هستیم که در بخش زیرساخت‌های آموزشی تمامی کمبودها را رفع کنیم.

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet