هدر اصلی
1395/11/08 14:41:00
سرویس سیاسی
محبی نیا:

سازمان ملل درباره عدم توجه رژیم صهیونیستی به قطع نامه ضد شهرک سازی از ابزارهای تحریمی استفاده کند

نماینده مجلس دهم گفت: سازمان ملل درباره عدم توجه رژیم صهیونیستی به قطع نامه ضد شهرک سازی از ابزارهای تحریمی استفاده کند.
سازمان ملل درباره عدم توجه رژیم صهیونیستی به قطع نامه ضد شهرک سازی از ابزارهای تحریمی استفاده کند نماینده مجلس دهم گفت: سازمان ملل درباره عدم توجه رژیم صهیونیستی به قطع نامه ضد شهرک سازی از ابزارهای تحریمی استفاده کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201611106657029143.jpg سازمان,ملل,درباره,عدم,توجه,رژیم,صهیونیستی,به,قطع,نامه,ضد,شهرک,سازی,از,ابزارهای,تحریمی,استفاده,کند Icana

جهانبخش محبی نیا در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص ادامه شهرک سازی‌های رژیم صهیونیستی در اراضی فلسطینی علی رغم قطعنامه شورای امنیت سازمان ملل متحد، اظهار داشت: قطعا هر فرد منصفی که شرایط سرزمین های اشغالی را رصد می‌کند، متوجه خواهد شد که رژیم صهیونیستی چه ظلم‌هایی را در حق مردم مظلوم فلسطین انجام می‌دهد.

نماینده مردم میاندوآب، شاهین دژ و تکاب در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: شهرک سازی‌های رژیم صهیونیستی در اراضی فلسطینی به قدری ظالمانه است که دولت سابق آمریکا نیز نمی‌توانست از آن حمایت کند و در نهایت منجر به صدور قطعنامه شورای امنیت علیه رژیم صهیونیستی شد.

نایب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی ادامه داد: آش به قدری شور است که شورای امنیت سازمان ملل متحد نیز حکم به ممنوعیت شهرک سازی‌ها داده است ولی همچنان که دور از انتظار هم نبود، رژیم صهیونیستی به شهرک سازی‌های غیر قانونی خود ادامه می‌دهد.

محبی نیا متذکر شد: فقط از این بُعد از شورای امنیت سازمان ملل متحد تشکر می‌کنیم زیرا با صدور قطعنامه‌ای، شهرک‌سازی‌های رژیم صهیونیستی در ناراضی فلسطینی را محکوم کرد ولی امیدواریم صدور این قطعنامه ها در شورای امنیت علیه رژیم صهیونیستی نتیجه عملی نیز به دنبال داشته باشد.

وی افزود: رژیم صهیونیستی همچون کفتاری خونخوار درمنطقه، گوشش به این موضوعات بدهکار نیست و باید تحریم‌های شدیدی علیه رژیم نامشروع حاکم بر سرزمین‌های اشغالی اعمال شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet