هدر اصلی
1395/11/07 19:56:38
سرویس بین الملل
سیاوشی در ششمین کنفرانس نمایندگان زن مسلمان بین المجالس آسیایی:

کانون اصلی آسیب تروریستها در منطقه متوجه کودکان و زنان بی دفاع است

نماینده مردم تهران در مجلس در ششمین کنفرانس نمایندگان زن مسلمان اتحادیه بین المجالس آسیایی، تصریح کرد: کانون اصلی آسیب حضور تروریستها در منطقه و جهان اسلام متوجه کودکان و زنان بی دفاع و مظلوم است.
کانون اصلی آسیب تروریستها در منطقه متوجه کودکان و زنان بی دفاع است نماینده مردم تهران در مجلس در ششمین کنفرانس نمایندگان زن مسلمان اتحادیه بین المجالس آسیایی، تصریح کرد: کانون اصلی آسیب حضور تروریستها در منطقه و جهان اسلام متوجه کودکان و زنان بی دفاع و مظلوم است. https://cdn.icana.ir/d/019/201701100505733601.jpg کانون,اصلی,آسیب,تروریستها,در,منطقه,متوجه,کودکان,و,زنان,بی,دفاع,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، ششمین کنفرانس نمایندگان زن مسلمان اتحادیه مجالس کشورهای عضو سازمان همکاری اسلامی با حضور طیبه سیاوشی شاه‌عنایتی و معصومه آقاپور علیشاهی نمایندگان عضو هیات پارلمانی جمهوری اسلامی ایران در باماکو پایتخت جمهوری مالی برگزار شد.
طیبه سیاوشی شاه‌عنایتی نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی در ششمین نمایندگان زن مجالس کشورهای اسلامی با اشاره به چالش‌ها و بحران‌های فراوان حاصل از پدیده شوم تروریسم در منطقه و جهان اسلام به ویژه در کشورهای سوریه، عراق، افغانستان و یمن، تصریح کرد: تروریسم با تفکر شوم و جنایتکارانه خود باعث کشته و مجروح شدن بسیاری از شهروندان غیرنظامی و تخریب زیرساخت های اقتصادی کشورهای مسلمان شده است و در این بین کانون اصلی آسیب ها کودکان و زنان بوده‌اند.
وی در بخش دیگری از این سخنرانی با تأکید بر اینکه پدیده تروریسم و افراط گری هیچ سنخیتی با اسلام رحمانی ندارد،گفت: باید اقدامات هماهنگ و پیشگیرانه‌ای جهت ریشه‌یابی پدیده شوم تروریسم صورت گیرد و تلاش بیشتر اتحادیه مجالس کشورهای عضو سازمان همکاری اسلامی در این راستا، متمرکز شود.
این نماینده مجلس با تاکید بر لزوم حفظ و تقویت وحدت بین کشورهای مسلمان، تفرقه‌افکنی و طائفه‌گرایی را آفت پیشرفت و وحدت کشورهای مسلمان دانست.
نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس در پایان ضمن محکوم کردن جنایات مستمر رژیم صهیونیستی علیه مردم بی دفاع فلسطین، حمایت همه جانبه از آنها را ضروری دانست و با اشاره به برگزاری ششمین کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه مردم فلسطین که توسط مجلس شورای اسلامی در اسفند ماه آتی در تهران برگزار خواهد شد، از حاضرین برای شرکت در این کنفرانس دعوت نمود.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet