هدر اصلی
1395/11/09 11:01:04
سرویس دیگر رسانه‌ها
پزشکیان:

کشوری که از نظر علمی صاحب کرسی باشد، حرفی برای گفتن دارد

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: امروزه در دنیا، آن کشوری که از نظر علمی صاحب کرسی باشد، حرفی برای گفتن دارد، از این رو نقش معلمان در تضمین آینده موفق جامعه اساسی و تعیین کننده است.
کشوری که از نظر علمی صاحب کرسی باشد، حرفی برای گفتن دارد نائب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: امروزه در دنیا، آن کشوری که از نظر علمی صاحب کرسی باشد، حرفی برای گفتن دارد، از این رو نقش معلمان در تضمین آینده موفق جامعه اساسی و تعیین کننده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201612102535828188.jpg کشوری,که,از,نظر,علمی,صاحب,کرسی,باشد،,حرفی,برای,گفتن,دارد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، مسعود پزشکیان در مراسم تجلیل از برترین‌های کنکور آموزش و پرورش ناحیه 3 تبریز، اظهار کرد: بزرگترین افتخار والدین در ابعاد کوچکتر، موفقیت و کسب مدارج عالی فرزندان است.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: امروز تعالیم معلمان تا اندازه‌ای موثر است که حتی این مهم تعلیم و تربیت والدین در منزل را نیز تحت تاثیر قرار می‌دهد.

پزشکیان با بیان اینکه «هدف آموزش و پرورش انتقال محفوظات نیست» اضافه کرد: یاد گرفتن زمانی ارزشمند خواهد بود که منجر به فهمیدن و عمل به آموزه‌ها باشد.

وی با اشاره به توصیه‌های قرآن بر آموختن علم و عمل، خاطرنشان کرد: تمامی تلاش‌ها در آموزش و آموختن می‌بایست در جهت حذف موانع سر راه صرف شود؛ چرا که تنها راه رسیدن به عزت ملی این راه است.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر بیان کرد: حیات و زندگانی بشر بستگی به علم و عمل به آن دارد و اگر عمل به علم با اخلاص و صداقت همراه باشد، کارساز خواهد بود.

به گزارش ایسنا، پزشکیان با بیان اینکه «هدف خلقت، تکامل انسان در راستای خدمت به خلق است» اضافه کرد: نباید به آموخته‌های خود قانع باشیم و ضرورت دارد که تلاشی مضاعف در این حوزه داشته باشیم. 

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet