هدر اصلی
1395/11/09 10:53:12
سرویس اقتصادی
نادری:

پالایشگاه کرمانشاه با انتصاب مدیر جدید در طول سه سال زیان ده شد/ بدهی 860 میلیارد تومانی در طول سه سال

عضوکمیسیون اقتصادی مجلس، عنوان کرد که پالایشگاه کرمانشاه با انتصاب مدیر جدید در طول سه سال زیان ده شد و ۸۶۰ میلیارد تومان بدهی به بار آورد.
پالایشگاه کرمانشاه با انتصاب مدیر جدید در طول سه سال زیان ده شد/ بدهی 860 میلیارد تومانی در طول سه سال عضوکمیسیون اقتصادی مجلس، عنوان کرد که پالایشگاه کرمانشاه با انتصاب مدیر جدید در طول سه سال زیان ده شد و 860 میلیارد تومان بدهی به بار آورد. https://cdn.icana.ir/d/019/201605101500007094.jpg پالایشگاه,کرمانشاه,با,انتصاب,مدیر,جدید,در,طول,سه,سال,زیان,ده,شد/,بدهی,860,میلیارد,تومانی,در,طول,سه,سال Icana

شهاب نادری در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،با اشاره به مخالفت مردم و نمایندگان استان کرمانشاه باواگذاری پالایشگاه این استان، گفت: پالایشگاهی که حدود 90 سال قدمت دارد و مردم کرمانشاه به عنوان یک آثار ملی به این پالایشگاه نگاه می کنند، نباید با قیمتی اندک واگذار شود،مردم کرمانشاه مخالف اجرای سیاستهای اصل 44 و واگذراری نیستند،اما با رانت و ویژه خواری قطعا مخالف هستند.

نماینده مردم پاوه،جوانرود،ثلاث باباجانی و روانسر درمجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه قیمت اصلی و ارزش واقعی پالایشگاه حدود هزار و 100 میلیارد تومان است،افزود:پالایشگاه کرمانشاه در بورس یکهزار وصدمیلیارد تومان قیمت گذاری شده است و مصوبه هیئت دولت درخصوص این پالایشگاه خروج آن از واگذاری بوده است.

پالایشگاه کرمانشاه از لیست واگذاری خارج شود

نادری ادامه داد:براساس بررسیهای کارشناسی ها مشخص شده که با انتصاب مدیری جدید درپالایشگاه درطول سه سال اتفاقاتی رخ داده که پالایشگاه کرمانشاه زیان ده شود و مشخص شده که در طول سه سال این پالایشگاه 860 میلیارد تومان بدهی به بار آورده است، لذا دلایل آن باید شاف سازی شود.

وی با بیان اینکه حداقل ارزش زمین پالایشگاه حدود 3 میلیون و پانصد هزار تومان است،یادآور شد:ارزش زمین پالایشگاه به گونه ای محاسبه شده که متری 50 هزارتومان نیز نمی شود،طی سالیان اخیر چندمیلیارد تومان از بودجه ملی به پالایشگاه تزریق شده و تجهیزات جدیدی خریداری شده است.

عضوکمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی،با بیان اینکه کرمانشاه تجربه تلخ واگذاری نساجی "کشمیر" را داشته است،تصریح کرد:با واگذاری این کارخانه ها حدود یکهزار کارگر کارخانه اخراج شدند و هم اکنون به واحدهای مسکونی تبدیل شده است و مردم کرمانشاه حتی در حال حاضر فکر می کنند، که نمایندگان استان تبانی کرده اند؛لذا مسئولان باید تدابیری اتخاذ کنند، که پالایشگاه کرمانشاه از لیست واگذاری خارج شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet