هدر موبایل
1395/11/09 15:39:40
سرویس اجتماعی
شیخ مطرح کرد:

انتقاد از نبود پزشک در قطارهای مسافربری/ لزوم استفاده از ظرفیت پزشکان عمومی در قطارها

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، پردیس و اسلامشهر در مجلس از نبود پزشک در قطارهای مسافربری انتقاد کرد و گفت: برای جبران این کمبود می توان از ظرفیت پزشکان عمومی در قطارهای مسافربری استفاده کرد.
انتقاد از نبود پزشک در قطارهای مسافربری/ لزوم استفاده از ظرفیت پزشکان عمومی در قطارها نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، پردیس و اسلامشهر در مجلس از نبود پزشک در قطارهای مسافربری انتقاد کرد و گفت: برای جبران این کمبود می توان از ظرفیت پزشکان عمومی در قطارهای مسافربری استفاده کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201605108766039201.jpg انتقاد,از,نبود,پزشک,در,قطارهای,مسافربری/,لزوم,استفاده,از,ظرفیت,پزشکان,عمومی,در,قطارها Icana

مهدی شیخ در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با یادآوری تذکر خود به وزیر راه و شهرسازی در مورد عدم حضور پزشک در قطارهای مسافری، افزود: در قطارهای مسافربری با توجه به طول مسافت و حرکت‌های شبانه اگر برای بیماری یا افرادی به طور ناگهانی اتفاقی رخ دهد حضور نیروهای اورژانس به تنهایی کارساز نیست و حتما حضور یک پزشک ضروری است.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، پردیس و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: از سوی دیگر تعداد زیادی از مردم برای سفرهای خود اغلب از قطارهای مسافری استفاده می کنند که همین امر ضرورت حضور یک پزشک برای مراقبت از شهروندان را می‌طلبد.

این نماینده مردم در مجلس دهم، تصریح کرد: ناگفته نماند که امروزه تعداد زیادی از پزشکان عمومی در کشور بیکار هستند و گاهی مشاهده شده که به شغل های دیگر روی می آورند لذا برای استفاده از ظرفیت این پزشکان نیز می توان، از حضور آنها در قطارهای مسافری با در نظر گرفتن تسهیلاتی مناسب استفاده کرد.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر ضرورت رسیدگی وزیر راه و شهرسازی برای استقرار پزشک در قطارهای مسافربری، گفت: اگرچه بیش از یک ماهی است که این تذکر به وزیر راه و شهرسازی اعلام شده اما تاجایی که اطلاع دارم هنوز گزارشی از پاسخ وزیر برای اقدامات انجام شده دریافت نکرده ایم./

پیان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet