هدر اصلی
1395/11/09 14:55:14
سرویس دیگر رسانه‌ها
رئیس فدراسیون فوتبال ایران:

فوتبال ایران باید به جام جهانی صعود کند

رئیس فدراسیون فوتبال ایران با اشاره به تلاش های فراوان برای توسعه فوتبال کشور، صعود به جام جهانی را از برنامه های فراروی فوتبال ایران یاد کرد.
فوتبال ایران باید به جام جهانی صعود کند رئیس فدراسیون فوتبال ایران با اشاره به تلاش های فراوان برای توسعه فوتبال کشور، صعود به جام جهانی را از برنامه های فراروی فوتبال ایران یاد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/43305.jpg فوتبال,ایران,باید,به,جام,جهانی,صعود,کند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، مهدی تاج ظهر شنبه در جلسه انتخابات رئیس هیئت فوتبال مازندران در ساری با بیان اینکه فوتبال ساحلی ایران در رده دوم دنیا قرار دارد گفت: ایران جزو رده های برتر در زمینه فرهنگ و اقتصاد به شمار می رود و فوتبال ساحلی و فوتسال نیز در رده های برتر دنیا قرار دارد.

وی با بیان اینکه امیدواریم فوتبال ایران نیز برای جام جهانی انتخاب شود تصریح کرد: سهم مازندران در تیم ملی فوتبال خوب بوده و این از ویژگی های استان به شمار می رود.

تاج ادامه داد: در عرصه انتخابات هیئت فوتبال باید همه افراد فعال و توانمند در رقابت شرکت کنند و خوشبختانه در مازندران نیز روند چنین بوده است.

رئیس فدراسیون فوتبال ایران یادآور شد: هر رایی که از صندوق بیرون می آید به عنوان نماینده فوتبال مازندران به شمار می رود و خوشبختانه کاندیداها برنامه های خوبی ارائه کرده اند.

تاج با تقدیر از شرکت کنندگان در انتخابات هیئت رئیسه فوتبال مازندران بیان کرد: باید تلاش کنیم تا فوتبال مازندران به جایگاه واقعی خود برسد و این امر نیازمند هم افزایی و تلاش همه جانبه است.

به گزارش مهر، رئیس فدراسیون فوتبال ایران افزود: فوتبال ساحلی ایران در مسابقات بین قاره‌ای دوم شده که باید ثابت کنیم این مهم یک اتفاق نبوده و با سرمایه‌گذاری بهتر می‌توانیم بهترین باشیم.

در این جلسه غلامرضا بهروان برای چهار سال آینده به عنوان رئیس هیئت فوتبال مازندران انتخاب شد.

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet