هدر اصلی
1395/11/11 08:14:51
سرویس فرهنگی
بدری:

حاتم‌بخشی از بودجه بیت‌المال در فوتبال، مدیریت نیست/ سرخآبی‌ها چشم به دست دولت نداشته باشند

عضو فراکسیون ورزش مجلس اعتقاد دارد تا زمانی که هزینه‌های ۲ باشگاه سرخآبی پایتخت از منابع دولتی تامین شوند، شاهد انعقاد قراردادهایی میلیاردی و مقروض شدن این باشگاه‌ها خواهیم بود.
حاتم‌بخشی از بودجه بیت‌المال در فوتبال، مدیریت نیست/ سرخآبی‌ها چشم به دست دولت نداشته باشند عضو فراکسیون ورزش مجلس اعتقاد دارد تا زمانی که هزینه‌های 2 باشگاه سرخآبی پایتخت از منابع دولتی تامین شوند، شاهد انعقاد قراردادهایی میلیاردی و مقروض شدن این باشگاه‌ها خواهیم بود. https://cdn.icana.ir/d/019/201701107608391095.jpg حاتم‌بخشی,از,بودجه,بیت‌المال,در,فوتبال،,مدیریت,نیست/,سرخآبی‌ها,چشم,به,دست,دولت,نداشته,باشند Icana

صدیف بدری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به اینکه ضعف مدیریت عرصه ورزش خصوصا مدیریت باشگاه‌های ورزشی مشهود است، گفت: مدیران ورزشی باید با اقتصاد ورزش آشنا باشند نه اینکه با انعقاد قراردادها و خریدهای میلیاردی اشتباه، باشگاه‌ها را مقروض کنند؛ بدهی‌های میلیاردهای 2 باشگاه سرخآبی پایتخت آسیب‌زا است.

نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی ضمن انتقاد از انعقاد قراردادهای میلیاردی در باشگاه‌های ورزشی استقلال و پرسپولیس، اظهار کرد: زمانی که مسئولان خودشان مجبور به تامین هزینه‌ها باشند، متعاقبا در هزینه‌ اعتباراتشان دقت بیشتری می‌کنند لذا حاتم‌بخشی از بودجه بیت‌المال در فوتبال، مدیریت نیست.

وی با بیان اینکه خصوصی‌سازی بهترین راهکار جلوگیری از انعقاد قراردادهای میلیاردی و ایجاد بدهی برای باشگاه‌‌های ورزشی است، ادامه داد: متاسفانه تا زمانی که هزینه‌های 2 باشگاه سرخآبی پایتخت از منابع دولتی تامین شوند، شاهد انعقاد چنین قراردادهایی خواهیم بود در حالیکه مدیران باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس باید به فکر منافع هواداران باشند.

این نماینده مردم در مجلس دهم با اشاره به اینکه فدراسیون فوتبال باید چهارچوب مشخصی برای انعقاد قراردادهای بازیکنان تبیین کند تا شاهد قراردادهای نجومی نباشیم، ادامه داد: متاسفانه بسیاری از بازیکنانی که با مبالغ کلان بکارگیری شده اند، مدت زمان زیادی در مسابقات بازی نکرده‌اند؛ به عبارتی باشگاه‌ها صرفا پول پرداخت کرده و هیچ منفعتی از حضور چنین بازیکنانی بدست نیاورده‌اند.

عضو فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی اعمال هزینه‌های کلان از اعتبارات شبه‌دولتی در باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس زمینه تبعیض بین سایر تیم‌های ورزشی را بوجود می‌آورد، خاطرنشان کرد: امیدوارم با الگوگیری از کشورهای برتر در عرصه ورزش، مشکلات کنونی فوتبال کشورمان رفع شود و سرخآبی‌ها دیگر چشم به دست دولت نداشته باشند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet