هدر موبایل
1395/11/10 11:30:33
سرویس اقتصادی
وقف چی:

کمیسیون تلفیق بودجه به افزایش دریافت مالیات از برخی استان ها توجه کند/ مردم را نسبت به پرداخت مالیات بی اعتماد نکنیم

نماینده مردم زنجان و طارم درمجلس شورای اسلامی گفت:تصمیم مالیاتی دولت در ارتباط با استان های کرمان ،چهارمحال و بختیاری و زنجان توجیهی ندارد.
کمیسیون تلفیق بودجه به افزایش دریافت مالیات از برخی استان ها توجه کند/ مردم را نسبت به پرداخت مالیات بی اعتماد نکنیم نماینده مردم زنجان و طارم درمجلس شورای اسلامی گفت:تصمیم مالیاتی دولت در ارتباط با استان های کرمان ،چهارمحال و بختیاری و زنجان توجیهی ندارد. https://cdn.icana.ir/d/019/201607107181429695.jpg کمیسیون,تلفیق,بودجه,به,افزایش,دریافت,مالیات,از,برخی,استان,ها,توجه,کند/,مردم,را,نسبت,به,پرداخت,مالیات,بی,اعتماد,نکنیم Icana

علی وقف چی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با انتقاد از افزایش مالیات در برخی  استان از جمله زنجان گفت: متاسفانه دولت به صورت غیر منطقی و بدون هیچ دلیلی درآمدهای مالیاتی برخی از استان ها از جمله زنجان را 28 درصد نسبت به سال 95 افزایش داده است.

وی افزود:دراین خصوص نشستی با رئیس سازمان امور مالیاتی کشور داشتیم و تاکید وی نیز این بود که تصمیم مالیاتی دولت در ارتباط با استان های کرمان چهارمحال و بختیاری و زنجان توجیهی ندارد.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون کشاورزی،آب و منابع طبیعی خاطرنشان کرد: این هشداری به نمایندگان مجلس در کمیسیون تلفیق است که به این موضوع توجه ویژه ای داشته و بر اساس معیارها و استانداردهای موجود افزایش درآمد مالیاتی را برای سال 96 پیش بینی کنند؛به طوری که اعتماد مردم نسبت به پرداخت مالیات خدشه دار و سلب نشود.

درآمدهای مالیاتی صرف پرداخت حقوق کارمندان می شود

وقف چی با تاکید براینکه دولت و برنامه ریزان کلان باید به فکر درآمدهای دیگری برای کشور باشند، افزود:اکثر درآمدهای مالیاتی صرف پرداخت حقوق کارمندان می شود ؛در حالی که اعتقاد مردم این است که مالیات آن ها باید صرف عمران و آبادانی و اشتغال زایی شود،از این رو هزینه کردن  درآمدهای نفتی و مالیاتی برای پرداخت حقوق کارمندان اجحاف در حق مردم  است.

سخنگوی کمیسیون کشاورزی،آب و منابع  طبیعی مجلس تاکیدکرد:  انتظار داریم که دولت با دقت نظر بیشتر و با ایجاد درآمدهای دیگر این موضوع را مدیریت کند؛چراکه زمان آن رسیده است که دولت با ارائه طرحی جامع سالیانه تعداد کارمندان خود را تقلیل داده و به استانداردهای موجود در جهان برساند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet