هدر موبایل
1395/11/10 11:01:07
سرویس اقتصادی
زارع خبر داد:

افزایش میزان وام ازدواج در سال 96؛ متناسب با نرخ تورم/ بانک ها تا یک ماه بعد از تشکیل پرونده باید وام را پرداخت کنند

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس از افزایش میزان تسهیلات وام ازدواج در سال ۹۶،متناسب با نرخ تورم و تا مبلغ ۱۰ میلیون و ۷۶۰ هزار تومان برای هر زوج خبرداد.
افزایش میزان وام ازدواج در سال 96؛ متناسب با نرخ تورم/ بانک ها تا یک ماه بعد از تشکیل پرونده باید وام را پرداخت کنند سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس از افزایش میزان تسهیلات وام ازدواج در سال 96،متناسب با نرخ تورم و تا مبلغ 10 میلیون و 760 هزار تومان برای هر زوج خبرداد. https://cdn.icana.ir/d/019/201602103932557115.jpg افزایش,میزان,وام,ازدواج,در,سال,96؛,متناسب,با,نرخ,تورم/,بانک,ها,تا,یک,ماه,بعد,از,تشکیل,پرونده,باید,وام,را,پرداخت,کنند Icana

رحیم زارع درگفت وگو باخبرنگارخبرگزاری خانه ملت،بااشاره به مصوبه کمیسیون تلفیق بودجه 96 درخصوص ارائه وام ازدواج گفت:براساس مصوبه کمیسیون تلفیق،ارائه وام ازدواج درسال 96 طبق نرخ تورم افزایش می یابد، که درسال آینده برای هر زوجی  10 میلیون و 760 هزار تومان می شود.

نماینده مرم آباده و بوانات درمجلس شورای اسلامی،با بیان اینکه بانک ها موظف به پرداخت وام ازدواج هستند،افزود:بانک ها موظف شدند تا یک ماه بعد از تکمیل پرونده وام ازدواج را پرداخت کنند،درغیر اینصورت بانک مرکزی به عنوان ناظر بر بانک ها،با متخلفان برخورد می کند.

اختصاص یکهزارمیلیارد تومان از محل هدفمندی یارانه ها به صندوق کارآفرینی امید

وی ادامه داد:براساس مصوبه کمیسیون تلفیق از 27 صدم مالیات برارزش افزوده که حدود یکهزار و 400 میلیاردتومان یک پنجم آن به حوزه جوانان اختصاص می یابد و چهار پنجم آن به حوزه ورزش اختصاص می یابد.

نایب رییس کمیسیون تلفیق بودجه 96 مجلس شورای اسلامی،با بیان اینکه هزارمیلیاردتومان از محل هدفمندی یارانه ها دراختیار صندوق کارآفرینی امید قرار می گیرد،تصریح کرد:صندوق کارآفرینی امید از این منابع برای ایجاد اشتغال برای ارائه تسهیلات ارزانقیمت استفاده می کند که جدول آن درحال طراحی است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet