هدر اصلی
1395/11/10 11:36:13
سرویس دیگر رسانه‌ها
الماسی:

توسعه متوازن و پایدار تنها از راه علم ممکن است/جنوب استان بوشهر ظرفیت رشته‌های پزشکی و پیراپزشکی را دارد

نماینده مردم دیر،کنگان،جم و عسلویه درمجلس شورای اسلامی گفت: جنوب استان بوشهر ظرفیت رشته‌های پزشکی و پیراپزشکی را دارد.
توسعه متوازن و پایدار تنها از راه علم ممکن است/جنوب استان بوشهر ظرفیت رشته‌های پزشکی و پیراپزشکی را دارد نماینده مردم دیر،کنگان،جم و عسلویه درمجلس شورای اسلامی گفت: جنوب استان بوشهر ظرفیت رشته‌های پزشکی و پیراپزشکی را دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606104629467959.jpg توسعه,متوازن,و,پایدار,تنها,از,راه,علم,ممکن,است/جنوب,استان,بوشهر,ظرفیت,رشته‌های,پزشکی,و,پیراپزشکی,را,دارد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت،سکینه الماسی شنبه‌شب در نشست با مسئولان دانشگاه آزاد استان بوشهر با تاکید بر اینکه توسعه منهای دانشگاه ناقص و کاریکاتوری است گفت: توسعه متوازن و پایدار تنها از راه علم ممکن است و غیر از این راهی برای ما وجود ندارد.

وی با بیان اینکه پیگیری‌هایی برای توسعه مراکز آموزش عالی جنوب استان بوشهر صورت گرفته است گفت: ارتقاء دانشگاه‌های آزاد جنوب استان را در سه جلسه با مدیران عالی دانشگاه آزاد اسلامی مطرح و پیگیری کرده‌ام و تا زمانی که نتیجه مد نظر را نگیرم پیگیر خواهم بود.

نماینده دیر، کنگان، جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ظرفیت‌های علمی و پتانسیل خوب این منطقه برای توسعه آموزش عالی افزود: در کنار رشته‌های فنی که نیاز صنایع منطقه است امکان راه‌اندازی رشته‌های پزشکی و پیراپزشکی در جنوب استان نیز وجود دارد.

به گزارش مهر، در این نشست که رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان و روسای دانشگاه‌های آزاد دیر، کنگان و جم حضور داشتند آخرین وضعیت این دانشگاه‌ها و مشکلات آنان مورد بررسی قرار گرفت./

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet