هدر اصلی
1395/11/10 11:44:25
سرویس فرهنگی
صبح امروز صورت گرفت؛

افتتاح نمایشگاه دستاوردهای پارک فناوری پردیس در مجلس با حضور پزشکیان

نایب رییس مجلس شورای اسلامی، نمایشگاه دستاوردهای پارک فناوری پردیس را که در محل نمایشگاه‌های مجلس برگزار شده، افتتاح کرد.
افتتاح نمایشگاه دستاوردهای پارک فناوری پردیس در مجلس با حضور پزشکیان نایب رییس مجلس شورای اسلامی، نمایشگاه دستاوردهای پارک فناوری پردیس را که در محل نمایشگاه‌های مجلس برگزار شده، افتتاح کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201701105075870010.jpg افتتاح,نمایشگاه,دستاوردهای,پارک,فناوری,پردیس,در,مجلس,با,حضور,پزشکیان Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، نمایشگاه اختصاصی دستاوردهای پارک فناوری پردیس صبح امروز یکشنبه (۱۰ بهمن) با حضور مسعود پزشکیان، نایب رییس مجلس شورای اسلامی در محل نمایشگاه‌های مجلس افتتاح شد.

لازم به ذکر است در نمایشگاه مذکور دستاورد شرکت‌های پارک فناوری پردیس در زمینه‌های مختلف علمی، صنعتی و غیره به نمایش گذاشته شده است.

گفتنی است در افتتاح این نمایشگاه جمعی از تولیدکنندگان و برخی از نمایندگان از جمله رمضانعلی سبحانی‌فر، مهرداد بائوج لاهوتی، رسول خضری، یوناتن بت کلیا و غیره حضور داشتند.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، پارک فناوری پردیس به‌ عنوان مهم‌ترین و بزرگترین پارک فناوری کشور با همکاری تعدادی از دانشگاه‌ها و مراکز علمی - پژوهشی کشور با هدف تجاری‌سازی دستاوردهای فناوران و ایجاد بستر مناسب برای رشد فناوری و توسعه بازار شرکت‌های دانش‌بنیان در سال 1384 تاسیس شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet