هدر اصلی
1395/11/10 11:59:16
سرویس دیگر رسانه‌ها
پروانه مافی:

عطف به ماسبق استفساریه انتخابات مجلس موکول به نظر شورای نگهبان یا مجمع تشخیص مصلحت نظام است

نماینده مردم تهران گفت: عطف به ماسبق شدن تبصره ۴ ماده ۵۲ قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی موکول به نظر شورای نگهبان و در صورت رد آن در شورا موکول به نظر مجمع تشخیص مصلحت نظام است.
عطف به ماسبق استفساریه انتخابات مجلس موکول به نظر شورای نگهبان یا مجمع تشخیص مصلحت نظام است نماینده مردم تهران گفت: عطف به ماسبق شدن تبصره 4 ماده 52 قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی موکول به نظر شورای نگهبان و در صورت رد آن در شورا موکول به نظر مجمع تشخیص مصلحت نظام است. https://cdn.icana.ir/d/019/201607106217949639.jpg عطف,به,ماسبق,استفساریه,انتخابات,مجلس,موکول,به,نظر,شورای,نگهبان,یا,مجمع,تشخیص,مصلحت,نظام,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، پروانه مافی گفت: استفساریه مذکور صبح امروز در مجلس مصوب شد و اگر شورای نگهبان بر نظر قبلی خود پافشاری کند برای تصمیم‌گیری نهایی به مجمع تشخیص مصلحت نظام می‌رود تا اختلاف مجلس و شورای نگهبان در این مجمع مورد رسیدگی قرار گیرد.

وی تأکید کرد: بعد از طی شدن این فرآیند است که می‌توان درباره عطف به ماسبق شدن یا نشدن آن اظهارنظر قطعی کرد و آن وقت است که می‌توان درباره حضور یا عدم حضور مینو خالقی، منتخب مردم اصفهان برای حضور در مجلس تصمیم گرفت.

به گزارش ایسنا، با تصویب طرح استفساریه تبصره چهار ماده 52 قانون انتخابات مجلس، قوه مقننه بر نظر خود مبنی بر اجازه نداشتن شورای نگهبان برای رد صلاحیت نامزد تأیید صلاحیت شده پس از اعلام صحت انتخابات پافشاری کرد.

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet