هدر اصلی
1395/11/10 13:18:48
سرویس دیگر رسانه‌ها
عضو کمیسیون عمران:

تشکیل کمیته ویژه بررسی حادثه پلاسکو اقدام مناسبی بود

یک عضو کمیسیون عمران مجلس از تشکیل هیأت ویژه گزارش ملی بررسی حادثه پلاسکو و انتصاب رئیس یک دانشگاه به ریاست این هیأت استقبال کرد.
تشکیل کمیته ویژه بررسی حادثه پلاسکو اقدام مناسبی بود یک عضو کمیسیون عمران مجلس از تشکیل هیأت ویژه گزارش ملی بررسی حادثه پلاسکو و انتصاب رئیس یک دانشگاه به ریاست این هیأت استقبال کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201605100948315041.jpg تشکیل,کمیته,ویژه,بررسی,حادثه,پلاسکو,اقدام,مناسبی,بود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، شهرام کوسه غراوی گفت: همه عواملی که به مدیریت جامعه بحران کمک کنند،‌ بسیار خوب است. تشکیل کمیته ویژه توسط رئیس جمهور نیز اقدام مناسبی است که می‌تواند در برنامه‌ریزی‌ها و اصلاح قوانین معیوب کارساز باشد.

به گزارش ایسنا، نماینده مردم مینودشت در مجلس یادآور شد: البته با هم‌افزای کلیه دستگاه‌های مسئول در قوای سه‌گانه می‌توان با مستندات کافی، رویکرد راهبردی برای مدیریت حوادث و بحران‌های مشابه حادثه پلاسکو اتخاذ کرد. بررسی حادثه پلاسکو در کنار گزارش‌ها و اقدامات دستگاه‌های اجرایی در نهایت به نقطه طلاقی خواهد رسید که در آن مرحله نیاز به تعیین مرجع بالاتر برای ایجاد هماهنگی و هم‌افزایی بین دستگاه‌های مسئول و اتخاذ یک راهبرد واحد برای مدیریت بحران خواهد شد.

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet