هدر موبایل
1395/11/10 14:28:03
سرویس صحن
رنجبرزاده قرائت کرد؛

تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور/ تاکید بر پیش‌بینی برای پذیرش اورژانس‌ها در تعطیلات رسمی و توسعه ظرفیت آنها

عضو هیات رئیسه مجلس تذکرات نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.
تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور/ تاکید بر پیش‌بینی برای پذیرش اورژانس‌ها در تعطیلات رسمی و توسعه ظرفیت آنها عضو هیات رئیسه مجلس تذکرات نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/58756.jpg تذکرات,کتبی,نمایندگان,به,مسئولان,اجرایی,کشور/,تاکید,بر,پیش‌بینی,برای,پذیرش,اورژانس‌ها,در,تعطیلات,رسمی,و,توسعه,ظرفیت,آنها Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، اکبر رنجبرزاده در نشست علنی امروز (یک شنبه، 10 بهمن ماه) مجلس شورای اسلامی تذکرات کتبی نمایندگان مجلس به مسئولان اجرایی را به شرح زیر قرائت کرد.

تذکر سیده حمیده زرآبادی نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز به رئیس جمهور درباره ضرورت بکارگیری مدیران شایسته و توانمند بومی در ادارات کل استان قزوین، ضرورت رسیدگی به موضوع شرکت جعلی پردیسبان ایرانیان و پیگیری شکایات مالباختگان، رسیدگی عاجل در خصوص پرداخت معوقات خانواده های محترم شهدا و ایثارگران، به وزیر کشور در مورد ضرورت رسیدگی عاجل و صدور دستور بررسی در خصوص بکارگیری غیرقانونی مدیرکل امور شهری استانداری قزوین و به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مورد لزوم رسیدگی عاجل به مشکلات شرکت آبگینه.

تذکر محمدنعیم امینی فرد نماینده مردم ایرانشهر به رئیس جمهور در خصوص لزوم رسیدگی فوری به وضعیت سیل زدگان سیستان و بلوچستان با عنایت به بروز خسارات جدی زیرساخت های منطقه و به وزیر کشور در رابطه با عدم برنامه ریزی جامع در مدیریت بحران در استان پهناور سیستان و بلوچستان.

تذکر محسن بیگلری نماینده مردم سقز و بانه به وزیر کشور درباره علت اینکه تیراندازی نیروی انتظامی در سقز و بانه به بهانه مبارزه با قاچاق که باعث داغدار شدن خانواده های زیادی شده است چیست؟

تذکر علی محمد شاعری نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه به وزرای جهاد کشاورزی و صنعت، معدن و تجارت درباره جلوگیری از کاهش تعرفه واردات محصولات کشاورزی.

تذکر محمدحسین فرهنگی، شهاب الدین بی مقدار، زهرا ساعی، محمداسماعیل سعیدی و احمد علیرضا بیگی نمایندگان مردم تبریز، آذرشهر و اسکو به وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در مورد ضرورت پیش بینی برای پذیرش اورژانس ها در ایام تعطیلات رسمی و توسعه ظرفیت آنها و به وزیر صنعت، معدن و تجارت در مورد ضرورت بازنگری در سیاست های توسعه نانوایی ها در شهر تبریز و لزوم توجه به حقوق نانوایان بومی و پیشکسوت در محلات.

تذکر سیدتقی کبیری نماینده مردم خوی و چایپاره به وزیر نفت درباره علت افزایش نرخ گاز مصرفی آبان ماه سال جاری در مناطق سردسیر.

تذکر امیر خجسته نماینده همدان به وزیر صنعت، معدن و تجارت درباره تعیین تکلیف وضعیت پتروشیمی همدان پس از سال ها.

تذکر قاسم ساعدی نماینده دشت آزادگان و هویزه به رئیس جمهور درباره عدم اهتمام جدی نسبت به حل مشکل ریزگردها در استان خوزستان و ارائه گزارش های واهی و به دور از واقعیت ها در شبکه های صداوسیما و فضای مجازی و همچنین عدم توجه به تالاب هورالعظیم شهرستان هویزه و عدم توجه به چالش ریزگردهای نفسگیر استان خوزستان که ناشی از خشکاندن تالاب ها و عدم تامین اب رودخانه ها و آب کشاورزی و اصرار بر انتقال آب کارون و کرخه.

تذکر احمد علیرضا بیگی نماینده مردم تبریز، آدرشهر و اسکو به وزیر نفت درباره اینکه حذف محاسبه پلکانی قیمت گاز مصرفی خانگی و اعمال قیمت ثابت برای همگان اعم از پرمصرف و کم مصرف خلاف اقتصاد مقاومتی است.

تذکر جواد ساداتی نژاد نماینده کاشان، آران و بیدگل به وزیر صنعت، معدن و تجارت درباره اینکه علت بالابودن تعرفه نخ های ظریف مورد استفاده در فرش ماشینی چیست؟

تذکر جواد ساداتی نژاد نماینده کاشان و آران و بیدگل به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص عدم تدوین مجتمع فرهنگی کاشان و آران و بیدگل، همچنین تذکر ایشان به وزیر جهادکشاورزی در خصوص عدم رسیدگی به تامین و مرمت قنوات و عدم تکمیل سطح‌های ذخیره آب در بخش نیاسر و خرم‌دشت کاشان.

تذکر جواد کاظم نسب، نماینده اهواز به وزیر نیرو در خصوص عدم وجود امکانات فنی و زیربنایی در تاسیسات آب و برق و فاضلاب خوزستان همچنین به وزیر نفت در خصوص توقف طرح ناقص و ناکارآمد جمع آوری و جلوگیری از سوزاندن گازهای همراه نفت.

تذکر حسن نوروزی نماینده رباط کریم و بهارستان به وزیر کشور و صنعت، معدن و تجارت در خصوص 5 ناحیه صنعتی قلعه امیر، کاظم آباد، زواره، ده حسن که به شهر صنعتی خصوصی تبدیل شده چرا  اعلام نمی گردد.

تذکر احمد صفری نماینده کرمانشاه به وزیر صنعت، معدن و تجارت در خصوص علت خام فروشی سنگ، قیر در استان کرمانشاه و تعطیلی واحدهای تولیدی در شهرک های صنعتی استان.

تذکر حسنعلی حاجی دلیگانی نماینده شاهین شهر به رئیس جمهور در خصوص ضرورت جلوگیری از تخریب منطقه باستانی و گردشگری تخته سرخ بخش میمه شهرستان شاهین شهر همچنین تذکر به وزیر کشور در خصوص ضرورت جلوگیری از واردات اتوبوس توسط شهرداری ها.

تذکر حشمت اله فلاحت پیشه نماینده اسلام آباد غرب به وزیر نیرو در خصوص پیگیری علل قطع برق شهرستان های اسلام آباد و دالاهو طی چند روز اخیر و جلوگیری از تکرار چنین حوادثی همچنین تذکر ایشان به رئیس جمهور در خصوص اقدام عملی و فوری جهت دفاع از حقوق ایران مشمول فرمان نژادپرستانه ترامپ.

تذکر علیرضا بیگی نماینده تبریز به وزیر بهداشت و درمان در خصوص عدم مدیریت مناسب ظرفیت های درمانی به ویژه در ایام تعطیل.

تذکر امیر خجسته نماینده همدان به وزیر صنعت، معدن و تجارت در خصوص لزوم استقرار صنایع خودرویی در شهرستان همدان جهت تسهیل صادرات به کشورهای همجوار غربی.

تذکر شهاب نادری نماینده اورامانات به وزیر اقتصاد و دارایی در خصوص عدم همکاری و همراهی نظام بانکی کشور با فعالان اقتصادی همچنین تذکر ایشان به وزیر کشور در خصوص اسکان و جانمایی اهالی روستای مرزی که در دوران جنگ  مجبور به ترک این روستا شدند و در خصوص عدم ساماندهی مرزهای این منطقه و تعرفه بالای کوله بری.

تذکر علی نجفی نماینده بابل به رئیس جمهور در خصوص اینکه چرا مصوبه هیأت وزیران به تاریخ 17 آذرماه 95 در خصوص کمک به باغداران و کشاورزان خسارت دیده استان مازندران اجرا نشده است./

پایان پیام 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet