هدر اصلی
1395/11/10 15:02:37
سرویس اجتماعی
کیخا خبر داد:

نامه 40 نفر از نمایندگان برای بررسی اولویت‌دار لایحه هوای پاک در صحن

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس از آماده سازی نامه‌ای با امضای ۴۰ نفر از نمایندگان برای بررسی سریعتر لایحه هوای پاک در صحن مجلس خبر داد.
نامه 40 نفر از نمایندگان برای بررسی اولویت‌دار لایحه هوای پاک در صحن عضو کمیسیون کشاورزی مجلس از آماده سازی نامه‌ای با امضای 40 نفر از نمایندگان برای بررسی سریعتر لایحه هوای پاک در صحن مجلس خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606104092397368.jpg نامه,40,نفر,از,نمایندگان,برای,بررسی,اولویت‌دار,لایحه,هوای,پاک,در,صحن Icana

احمدعلی کیخا در گفت‌ وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت در خصوص آخرین وضعیت لایحه هوای پاک، گفت: امروز ( 10 بهمن‌ماه) تعدادی از نمایندگان عضو کمیسیون کشاورزی مجلس با تنظیم نامه‌ای بررسی سریعتر لایحه هوای پاک در صحن مجلس را از هیات رئیسه خواستار شدند.

نمایده مردم زابل، زهک و هیرمند در مجلس شورای اسلامی، افزود: نامه مذکور با بیش از 40 امضا تقدیم هیات رئیسه خواهد شد زیرا لایحه هوای پاک اصلاح شده و آماده طرح در صحن علنی مجلس شورای اسلامی است.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: هرچند برخی موارد مشابه لایحه هوای پاک در برنامه ششم توسعه به تصویب رسیده است اما بررسی مجدد این لایحه در کمیسیون کشاورزی ضروری نیست زیرا پیشنهادات در صحن علنی بررسی خواهد شد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet