هدر اصلی
1395/11/11 10:15:46
سرویس سیاسی
کوهکن:

نظارت شورای نگهبان برای اظهار نظر درباره صلاحیت کاندیداها محدود به زمان نیست

نماینده مردم لنجان در مجلس شورای اسلامی گفت: برداشت من از قانون اساسی این است که نظارت شورای نگهبان برای اظهار نظر درباره صلاحیت کاندیداها محدود به زمان نیست.
نظارت شورای نگهبان برای اظهار نظر درباره صلاحیت کاندیداها محدود به زمان نیست نماینده مردم لنجان در مجلس شورای اسلامی گفت: برداشت من از قانون اساسی این است که نظارت شورای نگهبان برای اظهار نظر درباره صلاحیت کاندیداها محدود به زمان نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/201607106789143289.jpg نظارت,شورای,نگهبان,برای,اظهار,نظر,درباره,صلاحیت,کاندیداها,محدود,به,زمان,نیست Icana

محسن کوهکن در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص رای مثبت مجلس به محدود کردن زمان نظارت شورای نگهبان پیرامون اظهار نظر در صلاحیت نامزدهای انتخابات مجلس، اظهار داشت: استفساریه کشف نظر مقنن در زمان قانونگذاری است.

نماینده مردم لنجان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: به همین جهت است که "بله" و "خیر" برای استفساریه گفته می‌شود و موضوع جدیدی نیست؛ یعنی به دنبال کشف نظر مقنن در زمان قانونگذاری یک موضوع خاص هستند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در این مورد خاص نیز که ناظر بر انتخابات یک مرکز استان است، قبلا نظراتم را به صورت مفصل بیان کرده‌ام و من نظارت شورای نگهبان را محدود به این محدودیت‌های زمانی نمی‌دانم.

کوهکن گفت: برداشت من از قانون اساسی به عنوان یک فرد حقوقی این است که نمی‌توان نظارت شورای نگهبان بر انتخابات را محدود به زمان کرد و اعتقاد دارم این نظارت همواره استمرار دارد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet