هدر موبایل
1395/11/10 16:23:14
سرویس سیاسی
نقوی حسینی:

اعضای کارگروه های تخصصی فراکسیون نمایندگان ولایی مشخص شدند / مجمع عمومی فراکسیون سه شنبه برگزار می شود

سخنگوی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس، گفت: در نشست امروز این فراکسیون، اعضای کارگروه های تخصصی آن مشخص شدند.
اعضای کارگروه های تخصصی فراکسیون نمایندگان ولایی مشخص شدند / مجمع عمومی فراکسیون سه شنبه برگزار می شود سخنگوی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس، گفت: در نشست امروز این فراکسیون، اعضای کارگروه های تخصصی آن مشخص شدند. https://cdn.icana.ir/d/019/201612107821685731.jpg اعضای,کارگروه,های,تخصصی,فراکسیون,نمایندگان,ولایی,مشخص,شدند,/,مجمع,عمومی,فراکسیون,سه,شنبه,برگزار,می,شود Icana

سیدحسین نقوی حسینی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح نشست امروز فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس، گفت : نشست شورای مرکزی این فراکسیون صبح امروز برگزار شد و در این نشست مسائل و مباحثی درباره لایحه بودجه سال 96 مورد بررسی قرار گرفت.

نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: در این جلسه آمار و رقم ها و اعتبارات عمرانی، هزینه های جاری و مالیات ها در لایحه بودجه سال 96 مورد رسیدگی قرار گرفت و گزارشی در این حوزه ارائه شد.

وی گفت: در جلسات قبلی فرم‌های عضویت در کار‌گروه‌های تخصصی بین اعضا توزیع شده بود، که در نشست امروز فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس، این فرم های جمع آوری شد و در نهایت اعضای کارگروه ها مشخص شدند.

سخنگوی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس، گفت: در نشست امروز این فراکسیون مقرر شد که جلسه مجمع عمومی فراکسیون ساعت6:30 روز سه شنبه با حضور یکی از مقامات برجسته و عالی رتبه کشور برگزار شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet