هدر موبایل
1395/11/10 19:51:56
سرویس اجتماعی
خدادادی در تشریح کمیسیون اجتماعی مجلس مطرح کرد:

تصویب وظایف و اختیارات بخش تعاون وزارت کار/ استماع گزارش دستگاه‌های مرتبط با حادثه پلاسکو

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس از تصویب وظایف و اختیارات بخش تعاون وزارت کار در کمیسیون خبر داد و گفت: دستگاه‌های مرتبط با حادثه پلاسکو نیز با حضور در جلسه گزارش های خود را ارائه کردند.
تصویب وظایف و اختیارات بخش تعاون وزارت کار/ استماع گزارش دستگاه‌های مرتبط با حادثه پلاسکو رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس از تصویب وظایف و اختیارات بخش تعاون وزارت کار در کمیسیون خبر داد و گفت: دستگاه‌های مرتبط با حادثه پلاسکو نیز با حضور در جلسه گزارش های خود را ارائه کردند. https://cdn.icana.ir/d/019/201610108192811403.jpg تصویب,وظایف,و,اختیارات,بخش,تعاون,وزارت,کار/,استماع,گزارش,دستگاه‌های,مرتبط,با,حادثه,پلاسکو Icana

سلمان خدادادی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت در تشریح جلسه امروز (10 بهمن ماه) کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، گفت: رسیدگی به طرح اختیارات و وظایف وزارتخانه تعاون، کار و رفاه اجتماعی در دستور کار قرار گرفت که اختیارات و وظایف بخش تعاون مصوب شد و دو بخش روابط کار و رفاه اجتماعی در جلسه آتی بررسی خواهد شد.

نماینده مردم ملکان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: طرح دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی غیردولتی اعاده شده از شورای نگهبان نیز بررسی و اشکالات گرفته شده مرتفع گردید.

وی در ادامه حضور مسئولانی از شهرداری تهران، وزارت راه و شهرسازی، تعاون، کار و رفاه اجتماعی، اصناف، تامین اجتماعی به همراه برخی از کسبه ساختمان پلاسکو در این جلسه را یادآور شد و گفت: اظهارات و پیشنهادات بخش های مطرح شد و قرا شد تا روز سه شنبه 12 بهمن ماه تمام این دستگاه ها گزارش مکتوب خود را به کمیسیون ارائه دهند تا تصمیم گیری برای بخش های مختلف گرفته شود.

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی یادآور شد: پس از استماع گزارش های مذکور گزارش نهایی جهت توانمندسازی دستگاه های متولی تهیه خواهد شد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet